Zara збільшує кількість магазинів Lefties

Zara розширює обсяг магазинів Lefties

Для іспанців і тих, хто часто буває в Іспанії слово Lefties давно стало знаковим. Так називається величезний фірмовий магазин Zara, який існує з 1993 року. Тут можна знайти одяг як нових, так і старих колекцій. Нещодавно компанія Inditex, яка володіє брендом, заявила, що має намір підвищити свій авторитет і продаж за рахунок збільшення кількості Lefties.

Компанія Inditex розпочала плавний ребрендинг Lefties, спрямований на збільшення конкурентоспроможності Zara порівняно з такими марками, як H & M і Primark. Справа в тому, що ціна на продукцію іспанського бренду приблизно на 30 відсотків вище вартості продуктів цих популярних марок. Знижувати ціни бренд не має наміру і збирається завоювати увагу клієнтів іншими способами.

Вже зараз поступово змінюється дизайн магазинів, розташування в ньому колекцій, освітлення і технології. Як повідомила прес-служба Inditex, кількість бутиків Zara останнім часом дещо знизилася, однак за цим по слідує збільшення кількості великих магазинів Lefties. Компанія поки що не розкриває секрет, де саме відкриються нові торгові центри, однак дає зрозуміти, що Lefties нарешті переступить іспанський кордон.

Мітки:,

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.