Ана Беатріс Баррос

Ана Беатріс Баррос - модель

Ана Беатріс Баррос (29.05.1982) родом з Бразильського містечка Ітабіра. Її красу помітили під час відпустки і в даний час розглядається, як одна з найсексуальніших моделей у світі. Ана Баррос відправилася разом з сестрою на канікули в Ріо-де-Жанейро, де і її помітили представники Еlite.

Пізніше зайняла перше місце в конкурсі Модель Бразилії і друге місце на конкурсі моделей світу.

Сходження на подіум Ани Беатріс Баррос.

Ana Beatriz Barros дебютувала на подіумі під час виставки осінь 2000 – Неділя Моди в Парижі. Вона виступала за розкішні бренди, як Valentino, Dior та Christian Lacroix. 2002 рік першим роком Ана Беатріс Баррос був обраний, щоб ходити на секретній щорічний показ Вікторії. Її величезний успіх на подіумі зароблений завдяки престижних показах “білизна-шоу” в 2003, 2005, 2006, 2008 і 2009 роках.

В 2010 році бразильска модель, красуня брала участь на подіумах Неділі моди в Парижі вдруге. На цей раз вона виступила за Карла Лагерфельда, Джона Гальяно, Christian Dior і Loewe. Крім згаданих вище дизайнерів, Ана Беатріс Баррос співпрацювала з низкою інших, як Dolce & Gabbana, Michael Kors, Emporio Armani, Gucci, Missoni, Жан-Поль Готьє та багато інших.

Одна з її останньої появи на подіумі була в 2011 році, коли вона закрила Весняну моду Ісса, під час

Неділі моди в Лондоні.

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.