Чистка кишечника висівками

Очищення кишечнику висівками

Чистка кишечника висівками досить популярний і ефективний спосіб очистити товстий кишечник від шлаків. Давайте розглянемо, як самостійно зробити очищення кишечника за допомогою висівкыв, які особливості має ця нескладна процедура.

Чому варто проводити чистку кишечника висівками?

Висівки – оболонки зерен, змішані з борошном. Ці оболонки досить грубі і жорсткі, мають у своєму складі велику дозу клітковини. Саме завдяки клітковині і відбувається очищення кишечнику, так як вона при контакті з рідиною розбухає, створюючи пухкі калові маси, які чинять тиск на стінки кишечника і призводять до його випорожнення.

Крім цього висівки є гарним жовчогінним засобом, виводячи з організму крім калу солі важких металів, холестерин, радіонукліди та інші непотрібні нашому кишечнику речовини.

Тим, хто бажає схуднути, також буде цікава чистка кишечника за допомогою висівок, адже вони не тільки чистять кишечник, але і допомагають скинути зайву вагу без виснажливих дієт і голодувань.

Як провести чистку кишечника висівками самостійно?

Для того щоб провести чищення кишечнику висівками нам необхідні:

  • висівки;
  • чиста мінеральна вода без газу.

Висівки можемо придбати в будь-якій аптеці, а також у відділах здорового харчування супермаркетів.

Отже, щоб провести повне очищення кишечника висівками нам необхідно щодня, три рази в день, за пятнадцять хвилин до прийому їжі з’їдати одну-дві столових ложок висівок, запиваючи їх чистою питною водою (одна-дві склянки). Після закінчення 15 хвилин, ми вже можемо їсти і пити, що захочемо.

Однак слід пам’ятати, що висівки потрібно в обов’язковому порядку запивати водою, інакше ефекту від їх прийому не буде, адже тоді клітковина не зможе увібрати в себе рідину і не розбухне.

Звернемо увагу на те, що ми протягом дня можемо з’їдати не більше шести столових ложок висівок, інакше у може з’явитися тяжкість в животі, болі і газоутворення.

Як часто можна проводити чистку кишечника висівками?

Чистка кишечнику триває місяць, і проводити її потрібно не рідше, ніж один раз на рік. Для впевненості можна пройти тест. Якщо ж хочеться завжди відчувати у кишечнику легкість і назавжди забути про подібні захворювання, то ми можемо приймати висівки постійно по одній столовій ложці на день, запиваючи склянкою води.

Оптимально час для постійного прийому висівок – ранок.

Далі мова піде про користь гідромасажу.

Мітки:

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Коментарі

  1. Від Юра

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.