Яким чином можна визначити підробку CHANEL?

Сумка Chanel, як визначити підробку?

Мабуть, кожній шанувальниці високого стилю властивий “Фетиш марок”. Ймовірно, що деяким з них наявність якісної підробки стає хорошим виходом в круговороті дорогої фірмової продукції. Саме для тих, хто спочатку був абсолютно впевнений, що придбав коханий оригінал, а потім був жорстоко розчарований, наші рекомендації.

Яким чином можна відрізнити підробку від справжньої моделі сумки? Іноді це дуже складно зробити з тієї причини, що сьогодні торгівля рясніє якісними підробками. Існують бренди, у яких навіть самі дизайнери не здатні відрізнити якісну підробку від оригіналу.

Chanel – марка-ікона, з цієї причини це самий популярний товарний знак серед виробників підробок. Найбільш відомим лотом є сумка, а саме найзнаменитіша Chanel 2.55. З такою сумкою ходять майже всі знаменитості, а дівчата всього світу мріють, щоб у них також з’явиться така модель. Яким чином можна відрізнити оригінал від підробки сумки?

Місце придбання

По-перше, хочеться відзначити, що Chanel – це 95% того, що сумки продаються тільки у власних бутиках або в найкращих торгових будинках світу: Bon Marche, Galerie Lafayette, Harrods, Saks тощо.

Упаковка для сумки

По-друге, обов’язково звертайте увагу на упаковку. Якщо замовлення на сумку ви зробили в інтернет-магазині, то ймовірно пакет вам не пришлють, але коробка буде обов’язково. Тому слід знати, як повинна виглядати фірмова коробка Chanel. Вона завжди однотонна, може бути чорного або білого кольору. Сумка Chanel 2.55 вже кілька останніх років пакується в білу коробку. На кришці немає логотипу або інших символів, є лише напис Chanel.

Сумка Chanel 2.55 - фото

Логотип сумки

У фірмовій сумочці Chanel буква права завжди загороджує верхню ліву, а ліва – праву знизу. На підроблених сумках зазвичай впадає в очі хаотичне розташування букв, вони перекривають одна одну або утворюють незрозумілу фігуру, яка абсолютно не схожа на дві літери “С”.

З протилежної сторони застібки буде видавлений напис: Chanel Paris.

Внутрішні написи і планшет

Всередині кожної фірмової сумки є срібний планшет, який знаходиться із зовнішньої сторони внутрішнього відкритої кишені, де стоїть напис Chanel. Видавлений напис буде присутній на елементах з шкіри всередині сумки. Цей напис буває в двох варіантах: Chanel MADE in FRANCE і Chanel MADE in ITALY.

Деякі сумки Chanel мають лейбл не металевий, а шкіряний. В цьому випадку слід звернути увагу на стрічку: в темних фірмових сумках Chanel ніколи не використовується нитка білого кольору.

Пластикова картка з номером

Обов’язковий атрибут цієї сумки – це пластикова карта, що знаходиться у внутрішній кишені. На ній зазначений ідентифікаційний номер даної сумки. Не буває, щоб існувало два однакових номера на різних сумках Chanel. Сумки, зробленні до 2005 року, мають в номерах 7 цифр, після 2005 року – 8 цифр.

Голограма

Номер на карті повинен збігатися з номером на голограмі. Він розташований лише зверху. Зазвичай голограма знаходиться в лівому куті внизу, з протилежного боку від планшета всередині сумки. Часом вшивається шматочок шкіри для голограми в лівому кутку сумки. Вкрай рідко (тільки в лімітованих колекціях) голограма знаходиться у задній зовнішній або внутрішній кишені фірмової сумки. Основна особливість голограми – це те, що її практично неможливо віддерти. Якщо ви спробуєте це зробити, то вона буде відриватися дрібними шматочками. У випадку, коли вам легко вдалося віддерти голограму від підкладки, то у вас підробка. Ще з 1948 року почали клеїти в сумки голограми, які на багатьох сумках тієї пори тримаються до цих пір!

Замки, шви і деякі дрібні елементи

Існують зовсім незначні деталі, за якими можна судити про достовірність сумки, навіть в тому випадку, коли збігаються всі інші атрибути. Наприклад, візьмемо шви. У фірмовій сумочці акуратні шви і дуже дрібні стяжки. Шкіра на сумках Chanel складається з ромбів, які рівні за розміром, а чотири сторони самого ромба однакові по довжині (розмір ромбу залежить від розміру і моделі сумки).

Справжню сумку можна визначити по замках. Собачки на них бувають або з металевим, або з шкіряним «язичком». Металевий «язичок» з одного боку має видавлений надпис Chanel, а з іншого – логотип, який складається з двох схрещених букв С. Металеві деталі на сумці завжди такого ж кольору, як і замки. Якщо судити про металеві кнопки, які є на будь-яких сумках, то марка Chanel застосовує тільки діагональні, які відрізняються від усіх інших видів.

Що стосується чохла, то в сумці Chanel він повинен бути з приємного на дотик, щільного матеріалу.

Ціна сумки

Ціни на сумки Chanel, тим більше на вінтажні, завжди високі (від 2000 грн.). Все це ви повинні знати, якщо зважилися придбати сумку через інтернет-магазин або у приватного продавця. Тільки купуючи у фірмовому бутику можна бути впевненим, що вам не попадеться Chanel підробка.

Мітки:,

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.