Значення кольору в одязі

Значення кольору в одязі.

Приміряючи одяг, ми завжди звертаємо увагу на його колір, підходить він нам чи ні. Але ніколи не замислюємося про те, як колір нашого вбрання буде впливати на настрій, думки, дії оточуючих нас людей. У цій статті поговоримо про значення кольору в одязі, який носять жінки.

Червоний колір в одязі – колір любові

Жінка, яка вибирає даний колір, ніколи не залишається без уваги і викликає до себе інтерес. В її характері присутні риси сміливості, впевненості. Вона завжди прагне до нових відчуттів. Ніколи не залишається без уваги. Такий яскравий колір завжди видно здалеку, але може привернути увагу тих, хто буде не зовсім приємний. Для спокійних, неагресивних людей він на підсвідомому рівні є ознакою небезпеки.

Крім цього, червоний – найсильніший колір. Його можна відчути навіть із закритими очима. При короткому контакті цей колір надає енергію, а більш тривале його сприйняття здатне підвищувати тиск, серцебиття. Ходити в одязі червоного кольору треба трохи або нечасто. Збираючись на серйозну зустріч, також потрібно відмовитися від такого яскравого образу. Ну, а якщо ви хочете звернути на себе увагу, то червоний колір в одязі – найкращий вибір. До речі, при вечірньому освітленні такий колір виглядає менш агресивно.

Синій колір в одязі – колір смутку і радості

Вплив цього кольору на оточуючих – повна протилежність червоному. Синій здатний знімати нервове збудження, знижувати тиск і пульс. Від його відтінку залежить, які емоції ми будемо отримувати: позитивні чи негативні. Розташування співрозмовника, бажання перебувати з вами поруч викликає яскравий і світлий тон синього. Такі відтінки також сприяють прояву почуттів сексуального характеру. Але глибокий темний відтінок синього може надати людині смутку, навіть довести до депресивного стану. Одягатися в одяг темно-синього кольору потрібно тільки за необхідністю, або додавати що-небудь із білого кольору. Але чим світліші відтінки синього, тим більше місця вони можуть займати у вашому одязі.

Що означає чорний колір одягу – смуток, страх, стиль?

Цей колір може принести почуття страху маленькій дитині, довести її до сліз. Діти дуже бояться людей в чорному. І хоча багато хто любить цей колір, тому що він надає стрункість, візуально подовжує, зменшує обсяги – красива фігура може вийти тільки в одязі чорного кольору, на підсвідомому рівні ми все одно пов’язуємо з ним горе чи злість.

Чорний здатний погіршувати настрій, створювати дистанцію в спілкуванні, призводити до непорозумінь. Носити такий колір можна у вигляді акцентів, або використовувати як фон для яких-небудь яскравих, привабливих аксесуарів.

Колір протесту – неон

Такий неприродний яскравий колір може надавати складний вплив на наш емоційний стан. На свідомому рівні він може подобатися, але на підсвідомому може викликати роздратування, а часом і страх. При спілкуванні з людиною, одягненою в одяг неонового кольору, ми можемо і не зрозуміти, чому у нас погане самопочуття. Одяг такого відтінку краще взагалі не носити. Неоновий колір здатний негативно впливати на психіку людини, викликати невроз. При величезній любові до такого кольору, можна купити що-небудь невелике: сумочку, шарф тощо.

Пастельний колір одягу – колір ніжності

Ласка, м’якість і стриманість – це ті почуття, які асоціюються з пастельними тонами будь-яких кольорів. Поряд з чоловіком, одягненим в одяг цього кольору, ми здатні відчувати безпеку, довіру, відкритість. Потяг до таких відтінків відбувається на несвідомому рівні. Носити одяг пастельних кольорів необхідно постійно. Це можуть бути різні хустки, шарфи або інші аксесуари. Пастельний рожевий здатний допомогти при кризі: позбавляє від нав’язливих думок, від почуття тривоги.

Жовтий колір в одязі – колір сонця

Жовтий здатний викликати у людей відчуття радості і щастя, але при тривалому впливі може і втомити. Крім того жовтий колір одягу здатний надати впевненості співрозмовнику. Іноді він співвідноситься з легковажністю. При спілкуванні з людиною, одягненою в жовте, відчувається легкість і свобода. Може бути тому, що цей колір у жіночому одязі так симпатичний молодим чоловікам, а людям старшого віку він здається несерйозним. Що-небудь невелике жовтого кольору чудово може доповнити ваш наряд, а згладити відчуття зайвої яскравості допоможуть сірий, синій або чорний колір.

Зелений колір в одязі – колір спокою

Цей колір самий благотворний. Стабільність, спокій, зниження напруги – все це може викликати зелений колір. Людина, одягнена в зелене вбрання, сприймається позитивно. Але тривалого спілкування може не відбутися, тому що співрозмовник може здатися нам флегматичним і пасивним. Вибирати одяг в зеленому тоні необхідно виходячи з ситуації, пам’ятати про ті відчуття, які здатний викликати цей колір.

Білий колір в одязі – колір чистоти

Цей колір пов’язаний з чистотою, незайманістю і відчуженістю. Білий колір здатний навіть відштовхувати і відлякувати. У білому людина завжди виглядає дуже красиво, стильно, елегантно, але ми самі того не усвідомлюючи збільшуємо дистанцію з ним, боячись непередбачених вчинків. Можна сміливо користуватися різними відтінками кольору, а чисто білий колір намагатися носити невимушено. Підбирайте одяг, виходячи зі своїх внутрішніх відчуттів і користуючись тими порадами, які викладені вище. Тоді ви завжди будете домагатися поставлених цілей і зможете налагодити свій внутрішній світ.

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Коментарі

  1. Від Елена

  2. Від катерина

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.