Зачіски на волосся середньої довжини — фото

Зачіски на волосся середньої довжини — фото

За переконливими запевненнями стилістів, немає більш безпрограшного варіанту, ніж зачіски для волосся середньої довжини. Такі стрижки і укладання підходять практично всім: зовсім юним дівчатам і навіть зрілим жінкам. Напевно тому мода на «боб» і «каре» не пройде ніколи. Чи потрібно вам скоригувати овал обличчя, приховати або підкреслити вилиці, відкрити або закрити лоб – все це можна зробити, обігруючи варіанти зачісок для середньої довжини волосся.
Важливий і той факт, що такі зачіски вдало приховують недоліки фігури. Відомо, що при низькому зростанні довге волосся візуально роблять вас ще нижчими, а коротка стрижка не підходить. Що робити? Звичайно, зупинитися на середній довжині волосся.

Ваш зріст навпаки вище середнього? Тоді вам потрібна пишна зачіска. Але пишність на короткому волоссі додасть вам ще кілька зайвих сантиметрів, а ось повітряна зачіски для волосся середньої довжини стане оптимальним варіантом.

Цікаво, що середня довжина волосся не приховує, але і не підкреслює ні зайву худорлявість, ні зайву вагу. Загалом, якщо у вас є якісь комплекси з приводу своєї фігури або зростання, а ви як раз зайняті підбором зачіски, то зупиніться на середній довжині, не прогадаєте.

Жодна довжина волосся не дає такого різноманіття зачісок, як волосся середньої довжини. Маючи у своїй основі всього чотири типів стрижки – каре, каскад, боб і драбинка – варіантів зачісок може бути стільки, наскільки вистачить фантазії. А переконатися можна переглядаючи фото знаменитостей з зачісками на середньому волоссі.

Зачіски на воллося середньої довжини

Зачіски на воллося середньої довжини фото
Зачіска на воллося середньої довжини
Зачіски на воллося середньої довжини на фото

Зачіски на воллося середньої довжини, фотографія
Зачіски на воллося середньої довжини, фотокартка

Зачіска дляволлося середньої довжини фото

Зачіска на воллося середньої довжини - фото

Зачіски на воллося середньої довжини, фотографія

Фото зачіски на воллося середньої довжини

Зачіски на воллося середньої довжини
Зачіски для воллося середньої довжини, фотокартка


Як бачите, зачіски для волосся середньої довжини можуть бути самими різними. Якщо ви не впевнені у виборі, порадьтеся зі стилістом-перукарем, він обов’язково підбере щось належне саме вам, а також дасть поради щодо догляду і оптимального варіанту укладки. Вам залишиться лише правильно доглядати за волоссям і радувати себе та оточуючих новими варіантами своєї зачіски для середнього волосся.

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.