Як доцільніше вибрати фарбу для волосся?

Як доцільніше вибрати фарбу для волосся?

За статистикою, майже вісімдесят відсотків жінок старше тридцяти років фарбують волосся. Так зараз і серед молоді нерідко зустрічаються дівчата і навіть хлопці, що перефарбовують волосся. Адже проста фарба для волосся здатна змінити жінку з блондинки в брюнетку.

Підбираючи фарбу для волосся, жінки в основному орієнтуються на колір волосся моделі на упаковці. Але найчастіше результат не відповідає очікуванням. Адже велике значення відіграє ваш колір волосся до фарбування, а так само і стан. Вибір фарби для волосся не зводиться до вибору відтінку. Є багато інших нюансів, якими треба керуватися. Ось кілька корисних порад, як вибрати фарбу для волосся.

Існують лише три групи фарб для волосся: натуральні, фізичні і хімічні.

Найбільш популярними натуральними барвниками є хна і басма, але їх відтінки дуже сильно залежать від початкового кольору волосся, хна додасть яскраво-рудий колір — світлому волоссю і мідний — темному. Басма разом з хною додасть волоссю чорний або синьо-чорний відтінок.

Фізичні фарби, до складу яких входять бальзами, відтінкові шампуні, пінки. Вони не вступають в безпосередню реакцію з кератином волосся, а тому змиваються за два миття голови. Цими засобами не вийде змінити натуральний колір волосся або зафарбувати сивину. Ними можна лише додати відтінок основного кольору.

Хімічна фарба підійде для тих, кому потрібно отримати стійкий колір світліше натурального відтінку. Основа дії будь-якої фарби, це взаємодія перекису водню з солями свинцю, міді, срібла.

При виборі зверніть увагу на наявність у фарбі аміаку. Без аміаку не вийде стійко закріпити барвник на волоссі, але він руйнує структуру волосся. Фарби без вмісту аміаку значно менш стійкі та протримаються 3-4 тижні.

При виборі кольору фарби орієнтуватися треба не на фотографію на упакуванні, а на відтінкові карти на коробці. Якщо підбираєте колір по карті, то дійте згідно наступних правил. На карті знайдіть свій колір. Під ним буде двозначний номер. Перша цифра – глибина кольору, а друга позначення відтінку: коричневий, каштановий, медовий, чорний. Більш важлива для нас перша цифра – це Ваша глибина. Далі вибирайте фарбу на два тони світліше або темніше, більше не рекомендується. Отжек якщо ваше число було 55 то вам чудово підійдуть відтінки 5-17, або 4-311, 7-122, 6-244 і так далі.

Мітки:

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Коментарі

  1. Від Лина

  2. Від Svetlana

  3. Від Janna

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.