Фото зачісок в українському стилі

Зачіски в українському стилі на фото.

Особливості фігури, чарівний блиск в очах, заливчастий сміх і добродушна посмішка, прекрасні риси характеру та майстерність господині будинку, але особливою гордістю є волосся слов’янських жінок. Волосся – багатство, яким щедро нагородила їх матінка природа.

Вже з народження жінки Стародавньої Русі мали густе і русяве волосся з золотистим блиском, яке і відрощували до заміжжя. Щоб волосся завжди виглядали здорово, доглянуто з часом їх почали заплітати в косу, що дозволяло завжди виглядати охайно і жіночно. Волосся в косі можна було носити цілий день, при цьому воно не заважало і не плуталося.

Зачіски в українському стилі в більшості випадків засновані на плетінні однієї коси на бік, яка починається з потилиці і завдовжки може досягати метра.

Для повсякденного життя коси просто заплітають у косу з трьома пасмами, а ось у свята, часто заплітали в коси яскраві стрічки з мереживом або кольоровим малюнком. Саме ця особливість української зачіски особливо популярна в наші дні. Сьогодні, наприклад, вибравши весільну зачіску на основі французької коси, все частіше і частіше можна зустріти різні в плетенні у неї яскраві атласні стрічки.

Зачіски в українському стилі практичні, тому вже давно стали улюбленими у всіх власниць довгого волосся. Так можна заплітати довге волосся в дві коси, розділивши їх проділом. Крім того, в деяких районах України до наших днів збереглася традиція плести коси з кіс, коли волосся на голові поділяють навпіл проділом, плетуть 6 косичок, з яких згодом і отримують 2 ажурні коси.

Самою популярною зачіскою в українському стилі є зачіска з косою навколо голови. Саме ця зачіска стала символом України, продемонструвавши всі красу, жіночність та унікальність жінки. Якщо від природи густе і довге волосся, то можна самостійно зробити подібну зачіску в домашніх умови.

А ось, якщо довжина волосся не дозволяє заплести косу навколо голови, то можна скористатися штучними накладними хвостами, при цьому правильно підібравши відтінок до свого волосся.

Красиві зачіски в українському стилі - фото
Зачіски в українському стилі - фото.
Зачіски в українському стилі - фото з обручем.
Зачіски в українському стилі - фото з косою навколо голови.
Зачіски в українському стилі - фото з довгою плетеною косою.
Зачіска в українському стилі на фото.
Зачіска в українському стилі на фото, прикрашена квітами.
Зачіски в українському стилі для весілля - фото.
Українська зачіска із вінком - фото.
Зачіски в українському стилі з ромашками - фото.
Зачіски в українському стилі - фото, плетіння на довгі коси.
Красива зачіска в українському стилі - дивимося фото.
Зачіска із стрічками в українському стилі.
На довгі коси - зачіска в українському стилі - фото.

Як бачите, зачіски в українському стилі засновані на плетінні кіс. Якщо хочете додати своєму образу жіночності, романтизму, ніжності і яскравості, то можете сміливо вибирати різноманітні зачіски із фото.

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Коментарі

  1. Від Настя

  2. Від соня

  3. Від соня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.