Грип – лікування та профілактика

Грип - лікування та профілактика

Грип є гострим інфекційним захворюванням, яке вражає дихальні шляхи, і виникає із-за попадання в організм вірусу грипу, що представляє собою частину групи ГРВІ. Іноді захворювання перетворюється в епідемії. В даний час відомо понад 2000 вірусів грипу, які відрізняються один від одного антигенним спектром. Давайте розглянемо, яким має бути лікування та профілактика грипу.

Заходи з профілактики грипу

При настанні холодної пори грип несе загрозу, як для дітей, так і для дорослих. Перше, що на думку більшості лікарів, допомагає захиститися від вірусу – це щеплення. Непоганий захід з профілактики грипу, до якого потрібно серйозно ставитися, адже існує безліч різновидів вакцин, які мають різні способи введення та дозування. Створені спеціальні вакцини навіть для вагітних жінок.

Інший ефективний захід щодо профілактики грипу – це відмова від вступу в контакт з людьми, які вже захворіли. Якщо це неможливо, то слід при спілкуванні скористатися медичною маскою.

Потрібно регулярно провітрювати приміщення, в яких перебуваєте, і робити в них вологе прибирання. Особливою ефективністю серед заходів по профілактиці грипу відрізняється бактерицидна лампа. Сьогодні це надсучасний пристрій – очищувач повітря, здатний усунути патогенні віруси і бактерії, а разом з ними токсини, цвіль, гриби. Його зручно встановити, як в офісі, так і вдома. Раніше застосування бактерицидних ламп спричиняло певний дискомфорт – потрібно вийти з кімнати, щоб не пошкодити зір і не отримати опік шкіри, і обов’язково відкрити вікно для видалення надлишку озону в повітрі.Грип - лікування та профілактика

Сучасний пристрій не перешкоджає знаходженню під час його роботи в приміщенні людини, так як лампа застосовується закритого типу.

Ще один хороший народний спосіб попередження грипу – це поставити в приміщеннях блюдце з дрібно нарізаною цибулею і часником, тому що бактерицидні речовини, які виділяються ними, здатні вбивати віруси.

Симптоми грипу у людини

Для грипу характерний раптовий прояв хвороби. Симптомами захворювання у людини є різке підвищення температури, озноб, присутність болі в суглобах, кашель, слабкість і головний біль. Дуже важливо дотримуватися постільного режиму при лікуванні грипу у будинку. Миттєво позбутися від цієї інфекції не вийде, але можна допомогти імунітету прискорити одужання.

Висока температура може свідчити не тільки про грип, але і про інші захворювання, які мають інфекційну природу. Температура – це звичайний прояв організму людини на вірус. Таким чином, відбувається боротьба з вірусом, починають активізуватися захисні сили організму.

Грип - лікування та профілактика

Лікування грипу

Навіть в сучасному світі не кожен зможе відрізнити грип від бактеріальної застуди, незважаючи на те, що профілактика і лікування таких захворювань абсолютно різні, тому найкраще буде звернутися до лікаря.

Грип - лікування

Найбільш правильним способом лікування грипу є пом’якшення симптомів хвороби. Важливість прийому антибіотиків всього лише помилка, так як вони не мають ніякого впливу на віруси. Краще використовувати рецепти народної медицини — вживати журавлину, гранат, мед, пити чай з малиною, додавати в їжу цибулю і часник.

Грип - лікування і профілактика

Кожна людина переносить високу температуру по-різному. Вважається, що приймати жарознижувальні засоби слід тільки при досягненні температури тіла 38 градусів. Але у дітей висока температура може спричинити за собою судоми, тому до них необхідно підходити з вирішенням цього питання індивідуально.

Грип – поширене захворювання, яке може спричинити за собою негативні наслідки у вигляді ускладнень. Тому профілактика хвороби – найкращий і найефективніший засіб проти грипу.

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Коментарі

  1. Від sting

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.