Як виглядати молодше своїх років?

Як виглядати молодшою?

У певному віці всім хочеться виглядати молодше. Проте звертатися за допомогою до пластичних хірургів згодні далеко не всі, та й не всім це по кишені. Що ж робити в таких випадках? У нагоді стануть деякі рекомендації з цього питання і загальні правила по догляду за собою.

Ми пропонуємо, 10 простих правил, дотримуючись яких будете виглядати набагато молодше і без сторонньої допомоги.

Правило № 1 – не забувайте, що нашому організму час від часу необхідна очистка.

Звичайно, самою природою закладена можливість самоочищення, але в реаліях сучасного світу ця функція нашого організму практично не працює. В результаті чого нам доводиться приділяти цьому процесу додатковий час. Одним з найпопулярніших способів очищення організму є використання клізм, потім йде розвантажувально-дієтична спосіб, фітотерапія, очищення за допомогою сечогінних засобів та інших способів.

Правило № 2 – щоб очищення організму проводити якомога рідше, постарайтеся змінити своє харчування. Адже всім відомо чисто там, де не смітять. Тому легше і простіше спочатку стежити за тим, що ми їмо. Тоді ми не будемо турбуватися, що організм піддається «захаращенню» шкідливими шлаками.

Правильне харчування і періодичне очищення організму подарують вам бархатисту шкіру, блискучі волосся, міцні та рівні нігті. Адже краса починається з середини!

Правило № 3 – для того, щоб уповільнити хід часу і продовжити свою молодість, подбайте, щоб ваше тіло щодня отримувала достатню кількість навантаження. Основні навантаження організм звичайно повинен отримувати під час тренувань (аеробіки, бойових мистецтв, танців, плавання тощо), але якщо ви з якихось причин не можете, то частіше ходіть пішки на свіжому повітрі.

Правило № 4 – для того, щоб наша шкіра дихала вільніше і на неї було б приємно не тільки дивитися, але і торкатися необхідно проводити регулярний пілінг. Така процедура дозволить позбутися від відмерлих частинок шкіри і запобігатиме появі дрібних зморшок.

Правило № 5 – фахівцями було доведено, що надмірне перебування під прямими сонячними променями без належного захисту прискорює процес старіння. Тому постарайтеся розумно обмежити своє перебування на сонці, а також не забувайте використовувати сонце-захисну косметику і панамку.

Правило № 6 – в будь-який час року не забувайте, що для підтримки еластичності шкіри, їй необхідно забезпечити інтенсивне зволоження.

Правило № 7 – як би ви не намагалися виглядати молодше, у вас нічого не вийде, якщо ви не будете повноцінно відпочивати. Адже під час сну (не менше 5-7 годин) відбувається регенерація клітин, і шкіра виглядатиме відпочилою і молодшою.

Правило № 8 – при виборі косметики та одягу постарайтеся уникати екстремальні і темні відтінки. Темні і тьмяні кольори завжди додають вік.

Правило № 9 – в залежності від форми обличчя змінити свою зачіску. Так, наприклад чубчик може допомогти сховати зморшки на лобі і зробить риси обличчя трохи м’якшими.

Правило № 10 – справжній вік жінки завжди видають її руки. Завжди основна наша турбота – догляд за шкірою обличчя, але і шкіра рук потребує не меншої уваги.

І найголовніше правило – це посмішка!

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Коментарі

  1. Від соня

  2. Від Юра

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.