Крісті Тарлінгтон стала обличчям Calvin Klein Underwear

Крісті Тарлінгтон стала обличчям Calvin Klein Underwear

Calvin Klein днями представив нову рекламну кампанію жіночої лінії Calvin Klein Underwear, головною подією якої стало повернення в модний будинок культової моделі 90-х років Крісті Тарлінгтон.

Зйомки осінньої рекламної кампаніїCalvin Klein Underwear проходили в Пуерто-Ріко під керівництвом відомого фотографа Маріо Сорренто. Незважаючи на довгу кар’єру в модній індустрії, це була перша спільна робота Тарлінгтон і Сорренто. Чого не можна сказати про моделі співпраці з маркою.

Історія відносин Тарлінгтон з Будинком Calvin Klein почалася з участі Крісті в показі восени 1987 року. А вже через рік модель вперше стала обличчям рекламної кампанії Calvin Klein Collection, автором якої став фотограф Ірвінг Пенн.

Натхненна фірмовим стилем бренду та незмінною провокаційністю, нова кампанія підкреслює асортимент самих знакових елементів Calvin Klein Underwear і представляє сучасні, красиві і складні естетичні образи, якими славиться модний будинок. У новій колекції представлені всі основні форми, які необхідні жінці від чуттєвого пуш апа і кокетливих балконет, до мінімалістичних бюстгальтерів у формі трикутника.

Крісті Тарлінгтон стала обличчям Calvin Klein Underwear

Calvin Klein

Мітки:

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.