Мезотерапія для волосся голови

Мезотерапія для волосся голови - технологія, препарати, протипоказання.

Якщо волосся втратило пишність, здоровий блиск, еластичність, почало випадати і сіктися, а всі випробувані косметичні засоби не допомагають, то прийшов час звернутися до більш серйозної та дієвою процедури – мезотерапії шкіри голови.

Мезотерапія – введення за допомогою дуже тонких голок спеціально підібраних лікувальних коктейлів безпосередньо під шкіру голови. Таким чином, всі необхідні волоссю вітаміни та мінерали доставляються прямо до коріння. Крім того, із-за мікро-пошкоджень від уколів починають інтенсивніше відбуватися обмінні процеси, прискорюється поділ, а значить, і оновлення клітин.

Мезотерапевтичні лікувальні склади підбираються лікарем індивідуально для кожної людини, з урахуванням її особливостей та причин погіршення стану волосся. Як правило, до основних компонентів коктейлю відносяться вітаміни, особливо групи В, важливі мікроелементи (селен, цинк, залізо) і амінокислоти для зміцнення волосяних фолікулів, збільшення припливу кисню до шкіри. Лікувальні розчини допомагають зупинити випадання волосся, особливо у жінок в післяпологовий період, стимулюють їх зростання, надають блиск, силу, обсяг.

Показання до проведення процедури:

 • себорейний дерматит;
 • лупа;
 • посилене випадання або облисіння;
 • занадто повільний ріст волосся;
 • тьмяність, ламкість, посічені кінці;
 • надмірно тонке волосся або пошкоджене від зовнішніх чинників (сонце, ліки, море).

Протипоказання до мезотерапії:

 • період вагітності і лактації (але можна проконсультуватися з лікарем);
 • діабет будь-якого типу;
 • наявність запальних процесів в організмі і загострення хронічних захворювань;
 • алергічні реакції на компоненти лікувальних коктейлів;
 • онкологічні та аутоімунні захворювання;
 • запалення на шкірі, інфекції.

Як проводиться мезотерапія голови, технологія?

Лікування проводиться за допомогою шприца з тонкою голкою. Якщо площа оброблюваної поверхні велика і хочеться заощадити час, то використовується спеціальний косметичний пістолет для мезотерапії. Після розмови з пацієнтом підбирається індивідуальний лікувальний розчин. Перед процедурою шкіру голови обробляють антисептичними речовинами, потім починають вводити коктейль на глибину приблизно на 2-3 мм. Відстань між уколами не перевищує 1-1,5 сантиметри. Після того, як процедура закінчена, шкіру голови знову дезінфікують.

Тривалість одного сеансу не довше 30-40 хвилин. Для ефективних результатів рекомендується курсове лікування з 9-10 процедур, причому перша половина процедур проводиться один раз в тиждень, а друга – раз у два тижні. Потім деякий час можна віддати на закріплювальні сеанси, один раз в місяць.

Зверніть увагу, що після мезотерапії не можна приймати душ хоча б, 7-8 годин; не можна засмагати протягом декількох днів; не мити волосся 12 годин.

Перші результати можна буде побачити буквально через пару тижнів, а можна і через місяць. Однак після 6-8 процедур більшість людей заперечує зростання нового волосся, зменшення або повне припинення випадання, а також помітне зміцнення.

Мітки:

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Коментарі

 1. Від соня

 2. Від КатяЛ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.