Знайдено найкращий кондиціонер для волосся

Кондиціонер для волосся, який є найкращий?

Часто трапляється, коли волосся настільки далеке від досконалості, що жодний «інноваційний» розрекламований засіб, створений за останнім “писком” космічних розробок, не здатний чимось допомогти. І ось одного разу нам на очі потрапила рекламна розповідь про бальзами, який йде в комплекті з фарбами L’oreal Preference. Інтерес до цього продукту жінки з усього світу виявляють вже кілька поспіль років, але ось невдача – він індивідуально в продажу не представлений. І це, мабуть, його єдиний вагомий мінус.

Говорячи про властивості бальзаму, то безумовно, він напханий силіконами, які моментально розгладжують волосся, надаючи їм сліпучий блиск. Одночасно відчувається присутність поживних масел, які чудово пом’якшують волосся, роблять їх розсипчастими і більш «рухливими» – саме цього відчуття часто не вистачає пористому ослабленому волоссю. На жаль, склад бальзаму виробники вирішили приховати від нас, але це не заважає насолоджуватися результатом. Професіонали часто рекомендують наносити маски і кондиціонери на підсушене рушником волосся, залишивши засіб як мінімум на 15-20 хвилин, тоді ефект обіцяє бути дійсно гарним.

До речі, в тюбику 54 мл продукту, для довгого волосся засобу вистачить приблизно на три-чотири рази, а власниці середньої довжини волосся, зможуть використовувати бальзам протягом місяця. Його потрібно зовсім небагато, він чудово розподіляється по волоссю і моментально усмоктується.

Мітки:

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Коментарі

  1. Від Юлия

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.