Як відрізнити кристали Swarovski від підробки?

Як відрізнити кристали Swarovski (Сваровскі) від підробки?

Чи пам’ятаєте ви фрагмент з фільму, в якому всім відома кінодіва Мерилін Монро чуттєво співала пісню-привітання, а її сукня переливалася і виблискувала у світлі софітів, немов усипана діамантами? Але чи справді діамантами? Ні, це були кристали Swarovski . У той час ці кристали користувалися небувалою популярністю серед визнаних модельєрів. Прославлені актриси не вважали негожим вийти в світ в капелюшку, прикрашеному кристалами Сваровскі.

Це був справжній бум. І не дивно: кристали Сваровскі своїм блиском могли посперечатися з діамантами, але при цьому ціна на них була значно нижче. З тих часів, коли пан Сваровскі гранував свій перший кристал, пройшло більше 100 років, але його вироби і сьогодні користуються популярністю.

Так що ж це за такі кристали?

Кристали Сваровскі – це вироби з над прозорого кришталю з вмістом окису цинку, що зазнали гранування за спеціальною запатентованою технологією. Фахівці в області ювелірної справи стверджують, що кристали Сваровскі найбільш точно передають характер дорогоцінних каменів.

Як відрізнити кристали Сваровскi від підробки?

Незважаючи на відносно невисоку вартість і доступність кристалів Сваровскі, вони, як і будь-яка брендова річ, підробляються доморощеними умільцями. Як правило, відрізнити такі скляні стрази від справжніх Swarovski не становить складнощів. Але якщо підробка кристалів поставлена на широку ногу, і цим займаються професіонали, то тут не завадить запастися знаннями.

1. В першу чергу звертаємо увагу на упаковку. Відомий бренд не може собі дозволити упаковку без фірмової голограми, штрих-коду, індивідуального номера, а також даних про кількість і кольори. Також на ній має бути напис “MADE WITH SWAROVSKI ELEMENTS”.

2. Стрази Сваровскі не нанизуються на нитку ніколи. Вони продаються розсипом.

3. Виробляються кристали Сваровскі тільки в Австрії.

4. Якщо продавець пропонує стрази з розкритої упаковки, то краще відмовтеся від покупки.

5. Якщо під розкритим упакуванням трапляються камені різного розміру і кольору, та й до того ж з домішками скляного пилу, то це говорить, що вироби надійшли в продаж звідки завгодно, але не з австрійського заводу-виробника.

Що стосується кристалів у виробі, то якісну підробку виявити важко, але можливо.

1. Ограновування у каменів Сваровскі чітке, рівномірне, всі камінці один до одного, так як невідповідні вироби відбраковуються відразу.

2. У підробках при детальному розгляді можна побачити включення повітряних бульбашок, дрібні подряпини, плями, відколи, невідшліфовані ділянки.

На останок: якщо підробку покласти поряд з кристалом Swarovski – то ніяких сумнівів не залишиться.

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Коментарі

  1. Від Саша

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *