Нарощування волосся

Нарощування волосся - технологія

Мати довге гарне волосся мріють багато жінок. Виглядати стильно, вишукано, мати пишну, доглянуту зачіску – це мрія модниць. Але, що робити, якщо волосся має втомлений, нездоровий вигляд, ламається і січеться. Вихід напрошується один це – нарощування волосся.

Сьогодні для наших жінок придумано багато різних способів і технологій нарощування. Ви можете це зробити в перукарському салоні або зробити якісне нарощування волосся в домашніх умовах. Якісне нарощування волосся – трудомісткий процес. Все залежить від стану вашого волосся і від професіоналізму майстра.

Технологія нарощування волосся

Процес нарощування – це приклеювання пасом до природних. Італійська технологія нарощування волосся – це гаряче нарощування волосся на дому. На нарощувані пасма потрібно нанести спеціальну смолу. Смола розм’якшується приладом, який, впливає на неї високою температурою. За допомогою спеціальних щипців, пасма прикріплюються до основних. У місцях стиків між пасмами і природними волоссям, з’являються капсули. Це – міцне нарощування і носити такі волосся можна до шести місяців.

Наростити волосся можна і на короткі пасма. Важливо, щоб їх довжина була близько шести сантиметрів. Якщо ви вирішили запросити майстра на будинок, вам необхідно проконсультуватися. Все залежить від стану вашого волосся. Пасма, ретельно підбираються по довжині, структурі, густоті і кольором. Досвідчений майстер чудово розбирається, що нарощувати волосся треба по скронях і потиличній частині голови. Нарощувати волосся можна і в шаховому порядку, чергуючи нарощені і свої. Тривалість процедури – близько чотирьох годин.

Нарощувані пасма поділяються на «Ремі» і «незаймані». «Незаймані» – це ті, які до нарощування не піддавалися фарбуванню, не завивались. «Ремі» можуть бути пофарбовані або завиті в локони.

До процесу нарощування пасма проходять кілька етапів: їх очищують, обробляють, депигментують і перефарбовують. Останній етап найбільш важливий, так як додасть волоссю еластичність. Гарні фарби будуть забезпечувати сплутування волосся і вирівнюються по довжині.

Нарощування за будь-якої технології зовсім не небезпечно для вашого справжнього волосся. Їх можна мити, робити укладку, завивати на бігуді, фарбувати.

Якщо ваш майстер по нарощуванню волосся досвідчений фахівець, то він зможе підібрати відповідний по структурі і природному волоссю матеріал. Перетворить вигляд під настоящу красуню зі стильною зачіскою.

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Коментарі

  1. Від Марина

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.