Як позбутися від лупи на голові за 1 день?

Як позбутися від лупи на голові за 1 день?

З даною проблемою постають не тільки жінки, але й чоловіки. Мене так само торкнулася це проблема близько двох років тому. Перепробувала більшість рекламованих шампунів від лупи, але результат був тимчасовим, деякі шампуні взагалі викликали ще більшу появу лупи. Пробувала домашні засоби від лупи, так же результат виявився не тривалим.

Що таке лупа?

Лупа (медична назва: лат. pityriasis — висівки) – синдром, що характеризується високою швидкістю лускатого відшарування частинок шкіри протягом порівняно довгого часу. Найчастіше зустрічається на шкірі голови, покритій рясним волосяним покривом. Лупа є легкою клінічною формою себорейного дерматиту.

Причини появи лупи:

 • порушення обміну речовин;
 • інфекційне ураження грибком;
 • псоріаз;
 • спадкова схильність (особливості будови шкіри і її секреції);
 • роздратування після застосування косметичних засобів;
 • після використання фарбувальних речовин (фарби для волосся, тоніку).

Себорея (більш загальне поняття лупи) — захворювання, обумовлене розладом жироутворення, що проявляється посиленням вироблення сального секрету, а також зміною хімічного складу шкірного покриву.
Лупа у мене з’явилася після завивки волосся. Було сильне подразнення шкіри голови, страшний свербіж і в підсумку лупа повалила пластівцями. Після тривалої неефективної боротьби з лупою вирішила спробувати засіб з аптеки – Себоклер з кетоконазолом. Мені порадили його родичі із Росії, які і передали посилку, бо в Україні його знайти було важко.

Ketoconazole-протигрибковий засіб, має активність щодо дерматофітів, дріжджових грибків, диморфіних грибків і еуміцетів.

Шампунь Себоклер проти лупи

Себоклер – шампунь проти лупи для всіх типів волосся, так написано на упакуванні. У мене жирна шкіра голови. Шампунь підійшов ідеально. Він оранжево-червоного кольору. Вже після першого застосування лупа практично зникла.

В інструкції написано: застосовувати один раз в три дні протягом місяця. Вирішила перевірити тривалість ефекту, не мила голову 4 дні, а для жирного волосся це катастрофа. Лупа була ледве помітна, в порівнянні з тим, що було раніше. Після повторного використання – лупа зникла зовсім. Але далі я строго слідувала рекомендаціям виробника, користувалася рівно місяць. Себоклер блискуче впорався зі своїм завданням, ефективність доведена, побічних ефектів не помітила. Довжина мого волосся до плечей. Однієї упаковки мені вистачило рівно на місяць. Бальзамами і масками в цей період не користувалася.

Повторно лупа з’явилася більше ніж через рік, після відвідування салону, після фарбування волосся новою фарбою, якою я до цього не користувалася.

Цим же шампунем лікувався чоловік. Лупа у нього постійна, до Себоклера використовував різні шампуні від лупи, але вона в нього була ледве помітна, і з’являлася тільки до кінця другого дня після миття волосся. Після ефективного використання шампуню проти лупи Себоклер, так само надовго забув про цю проблему. У його випадку на три місяці. Радила йому звернутися до дерматолога, але хіба його змусиш. Тому він періодично користується цим шампунем. Думаю, що проблема появи лупи у чоловіка пов’язана з більш серйозними причинами.

Шампунь з кетоконазолом усуває не тільки причину лупи, але й дозволяє дуже швидко впоратися з супутніми симптомами. Активні компоненти шампуню на тривалий час зберігаються у верхніх шарах шкіри, надовго захищаючи від повторної появи лупи. Також:

 • усуває лупу і ознаки себорейного дерматиту;
 • сприяє зменшенню свербежу шкіри голови;
 • оптимізує мікрофлору шкіри голови;
 • усуває лущення.

Застосування і застереження

Спосіб застосування: Наносять шампунь на вологе волосся і спінюють. Легкими рухами масажують шампунь в шкіру волосистої частини голови біля коренів волосся і залишають на 2-3 хвилини, потім ретельно слід змити теплою водою. Шампунь рекомендується застосовувати один раз в три дні, протягом місяця.

Умови зберігання: Зберігати при температурі не нижче 5ºС і не вище 25ºС далеко від опалювальних приладів. Уникати попадання прямих сонячних променів.

Застереження: у разі попадання в очі і на пошкоджені ділянки шкіри, необхідно їх ретельно промити теплою проточною водою. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Протипоказання: не слід застосовувати при індивідуальній непереносності або підвищеній чутливості до окремих компонентів, при вагітності, годуванні грудьми.

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Коментарі

 1. Від Екатерина

 2. Від Жанна

 3. Від Юлія

 4. Від Елена

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.