Пограбування магазину Dior на 80 000 євро

Пограбування магазину Dior

Модні речі цікавлять не тільки добропорядне людство, але і злочинців. Тим більше, коли серед модних речей є прикраси з дорогоцінних металів і не менш дешеві аксесуари з дорогоцінного каміння. На днях у Парижі невідомі проникли в бутик Dior і винесли товари на суму близько 80 000 євро.

Недавня хвиля грабежів люксових бутиків прокотилася по світу. На цей раз жертвою стали флагманський магазин Dior на авеню Монтень у Парижі і Céline. До цього буквально кілька днів тому було пограбовано бутик Chanel в Лондоні. У березні цього року двоє грабіжників напали на магазин Colette і викрали товарів на суму близько 800 000 доларів.

У бутику Dior було викрадено безліч товарів, причому саме вони цікавили грабіжників. Зате у бутику Céline постраждала саме каса: злодії не взяли товари, а викрали виключно гроші – близько 50 000 євро готівкою. В обох випадках грабіжники погрожували персоналу зброєю і сльозогінним газом. А щоб позбутися від усіх слідів, розпорошили піну з вогнегасника.

Статистика Французького національного інституту передових досліджень в області безпеки вказує, що кількість грабежів неухильно зростає з 2008 року. Однак, представники Палацу правосуддя в Парижі поки не дають докладної інформації про те, як ведеться розслідування обох злочинів. З чим пов’язана така кількість злочинів, спрямованих на люксові бренди, чи діють одні й ті ж особи, фахівці поки не можуть сказати.

Мітки:,

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.