Правда і міфи про шампуні

Шампуні - вся правда і міфи

Шампунь – це мабуть один з небагатьох косметичних засобів, яким користуються всі: чоловіки, жінки, дорослі і діти. Але незважаючи на таку популярність, про шампуні досі ходять міфи і не вщухають суперечки: чи можна ними вилікувати волосся, яка має бути ціна у хорошого шампуню і так далі. У цій статті ми хочемо розвінчати деякі міфи, що міцно сидять в головах більшості споживачів.

Міфи про шампуні

«Часте миття голови шкодить нашому волоссю». Мабуть, це найпоширеніша помилка. Частково воно вірно, але лише частково. Чому? Справа в тому, що волосся по своїй структурі різне у кожної людини. Хто є володарем сухого ламкого волосся, не схильного до швидкого забруднення. Безумовно, в такому випадку щоденне миття тільки погіршить ситуацію. А ось тим, у кого волосся і шкіра голови жирні, часте миття, навпаки, просто необхідне! Тому судження про те, що волосся потрібно мити один раз у тиждень, підходить далеко не для всіх.

«Чим рясніше піна, тим краще шампунь». Це не зовсім так. Піна утворюється при контакті лугу в складі шампуню з водою і повітрям. Бувають шампуні і без лужної миючої основи, вони утворюють мінімальну кількість піни. Тим не менш, такі шампуні теж добре очищають волосся. Піна навпаки, найчастіше є показником того, що шампунь має агресивну миючу основу.

«Міняти шампунь потрібно як можна частіше, щоб волосся не звикало». Це теж поширена думка. Але чи справедлива вона? Волосся не може звикнути до чого-небудь, тому що воно мертве! Живим є тільки волосяний фолікул. Тому вибирайте, підбирайте шампунь, який підходить саме вашому волоссю, і користуйтеся ним на здоров’я, не шукайте заміну!

«Самий хороший шампунь дитячий». Це неправда. Дитячі шампуні, звичайно, мають більш щадний склад, містять менше барвників і ароматизаторів. Але вони розраховані для миття дитячого волосся. Волосся ж дорослої людини, якщо на ньому присутні засоби укладки, дитячі шампуні просто не в змозі очистити! Вони не розраховані на сильну ступінь забруднення. Тому залиште дитячий шампунь своїй дитині.

«Шампуні з реклами здатні вилікувати і відновити пошкоджене волосся». Особливо часто з екранів телевізорів просувають шампуні, після застосування яких навіть посічені кінчики стають рівними. Ви досі вірите? Пошкоджені кінчики може вилікувати тільки підстригання і нічого більше! А диво-шампуні для пошкодженого волосся – всього лише маркетингова пастка. Тому не вірте всьому, що говорять з екранів телевізорів.

Можливо хвилює питання нігтєвої естетики, або бажаєте дізнатися чому відпадають нарощенні нігті?

Мітки:

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Коментарі

  1. Від соня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.