Правильний догляд за зубами

Правила догляду за зубами

Інколи виникає бажання прогулюючись під сонцем і сліпуче посміхнуться своєю посмішкою. Але у багатьох є проблеми з зубами. Дуже часто це жовтий наліт, проблеми з яснами і бактерії. Що ж робити? Відповідь дуже проста – потрібно дотримуватися щоденного, правильного догляду за зубами.

Є прості декілька правил по догляду за зубами

Найголовніше, це проводити профілактику зубів і ротової порожнини. Регулярно відвідуйте стоматолога, вилікувавши карієс і ясна. Приберіть зубний камінь і користуйтеся професійною зубною пастою пару місяців, яка допоможе зняти запалення і відновити пошкоджені ясна.

Необхідно чистити зуби, незалежно від пори року, два рази на день – вранці і ввечері. Чистити, при цьому слід правильно: утримується щітка під кутом в 45 градусів. При чищенні рухи повинні бути колоподібні, щоб очищати один-два зуба за раз.

Чистість зуби не менше трьох хвилин. Не слід поспішати, приділіть увагу кожному зубу навіть тим, яких не видно при усмішці. Жувальні зуби найбільше страждають, і їх менше всього чистять. Згідно зі статистикою, багато людей чистять свої зуби 30-40 секунд.

При чищенні зубів, тримайте зубну щітку як кулькову ручку. При цьому способі емаль очищається краще і ясна не так травмуються.

Якщо не допомагає звичайна щітка, купіть електричну. Їх можна знайти в спеціалізованому магазині або аптеці. Експерти стверджують, що електрична щітка видалить майже 90% нальоту, тоді як звичайна всього 47%.

Користуйтеся зубною ниткою. При чищенні зубів зубною щіткою, не очищаються важкодоступні місця зубів, зазвичай це місця де зуби торкаються один одного. Ці місця зручно очищаються зубною ниткою. Як же користуватися зубною ниткою? Візьміть нитку довжиною 40-45 сантиметрів, обмотайте кінці нитки навколо одного пальці кожної руки. Акуратно рухаючи нитку, вводите її між зубів. Коли нитка досягне ясен, очистіть спочатку один зуб, а згодом інший. Нижні зуби слід чистити знизу вгору, а верхні зуби зверху вниз.

Відбілити зуби. Відбілити зуби можна за допомогою домашніх засобів або народним способом – харчовою содою. Для цього, вологу щітку вмочіть в харчову соду і почистіть зуби. Харчова сода дуже ефективно відбілює зуби. Однак даною процедурою слід користуватися не так часто, дві-три процедури на тиждень і не більше, так як можна пошкодити зубну емаль.

Мітки:

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.