Зачіска, як головний атрибут у світі моди

Які зачіски у моді?

Світові дизайнери витрачають довгі місяці на створення нових колекцій для приголомшливих видовищних шоу. Крім одягу, взуття, зачіска як основний атрибут у світі моди. Видова зачіска одна з прикрас, що безсумнівно створює головний вигляд і підкреслює стиль одягу. Немає ідеального без однієї з родзинок повного комплекту. Для впровадження задуму світові перукарі тижнями дають непосильну допомогу провідним модельєрам у створенні повного і виточеного образу.

Fashion TV відібрано, на їхню думку, три кращих зачіски запропоновані на осінньому тижні моди.

Колекцію Zac Posen можна віднести до кращого за думу з підбором до чудових з ультра-гламуром суконь. Важко було не помітити захоплення і допитливі очі оточуючих від виду кожної моделі. Своє впровадження і задум допомогла внести перукарня L.Murenu. Їх японський стиль довершив колекцію східних мотивів Posena.

Alexander McQueen завжди славився багатством і конструктивністю суконь для своїх моделей, а зачіски відходили на інший план. Особливого захоплення у оточуючих зачіски моделей не висловили і не провели понад природного облагороджування. Їх стиль підкреслював строгість і старовину. Але тут також є щось природне і неймовірне, те що зі спокоєм у душі не дивляться, а вигляду не подають.

John Galliano колекція була створена у стилі кінного спорту, як дизайн, так і зачіски. Габаритні зачіски в грубому готичному стилі нагадували жокеїв, що тільки зійшли з коней. А втім, судіть самі, адже думки різні і оцінки у кожного свої.

Інші статті  про зачіски у Високій моді.

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.