Риси характеру жінки по місяцю її народження

Риси характеру жінки.

Багатьом чоловікам, при знайомстві з жінкою, напевно, хочеться дізнатися про неї якомога більше. Звичайно, якісь відомості про себе, жінка розповість сама. Однак ця інформація, швидше за все, буде загальною і не розкриє секретів характеру супутниці. З метою дізнатися яка натура у жінки, допоможе така наука, як астрологія. Потрібно лише дізнатися у неї, в якому місяці вона відзначає свій День народження.

Визначаємо характер жінки по місяцю її народження

Січень

В цьому місяці народжуються, мабуть, самі стримані, терплячі, але при цьому горді жінки. Вони не стануть скаржитися оточуючим на свої негаразди, а постараються вирішити всі проблеми самостійно. Їх характер чимось схожий з чоловічим характером. Січневі жінки не люблять займатися домашнім господарством. Але є один виняток – вони люблять і вміють смачно готувати. Страви, приготовані ними, є «кулінарними шедеврами»!

Лютий

Даний місяць дає світу активних жінок з сильним характером. Незважаючи на те, що вони прекрасно володіють собою, іноді у них все ж трапляються нервові зриви. Такі жінки не боятися труднощів, а важливі і навіть доленосні рішення приймають швидко та рішуче. На жаль, вони не завжди виявляються правильними.

Таких жінок легко образити, але у число їх кривдників краще не потрапляти. Адже вони вміють майстерно мстити! Лютневі жінки – кар’єристки. Вони чудово маніпулюють людьми, що дозволяє їм досягти успіху на професійному терені. Особливу любов вони проявляють до маленьких дітей.

Березень

В цьому місяці народжуються найбільш чуттєві жінки. Деколи, вони є надмірно вразливими і сором’язливими. У деяких випадках виявляють упертість. Це нерідко йде на шкоду їм самим. Ці жінки схильні вважати себе невдахами. Такі думки обумовлені наявністю надто недовірливого характеру. І якщо жінці вдається позбутися від помисливості, всі її проблеми, як правило, відразу ж самоусуваються.

Фахівці рекомендують березневим жінкам позбавлятися і від надмірної сором’язливості. Адже це нерідко заважає їм в досягненні успіхів практично у всіх сферах життя. Зате природа наділила цих жінок безмежною чарівністю і крихкістю. Саме тому вони, подібно магніту, притягають до себе чоловіків-героїв!

Квітень

Таких жінок відрізняє наполегливий, цілеспрямований і сміливий характер. Плюс до цього, вони можуть похвалитися практичністю і розсудливістю. Ці жінки не терплять нестабільності в житті, вони завжди точно знають свою мету, якої повільно, але вірно домагаються. Емоції і почуття у таких жінок стоять на другому плані, а на першому – тверезий розрахунок і холодний розум.

Травень

Травневих жінок відрізняє владний і безкомпромісний характер. Вони вимогливі і рішучі, як у своїх вчинках, так і в висловлюваних судженнях. Вони нерідко приймають відповідальні рішення зопалу, а вже потім розуміють необачність таких рішень і гірко шкодують.

Не займати таким жінкам і впертості, тому вони, як правило, будь-якою ціною домагаються поставленого перед собою завдання. Часто вони обіймають керівні посади і є лідерами в сім’ї. Матеріальний добробут зазвичай є пріоритетним чинником.

Червень

Червневі жінки – інтелектуали. Вони грамотні, освічені і нерідко мають не одну вищу освіту. Не терплять людей з мізерним мовним запасом і повільно протікаючими розумовими процесами. Основні якості таких жінок – це розум, незалежність і обережність. Перш ніж прийняти яке-небудь рішення, вони сто разів зважать всі «за» і «проти».

Але при цьому червневі дами дуже добрі і навіть сентиментальні у глибині душі. Наприклад, жінка, народжена в червні, може протягом усього життя дбайливо зберігати дорогі серцю фотографії, люди на яких, швидше за все, вже й не пам’ятають її.

Вони не конфліктні натури, намагаються будь-якими шляхами уникнути скандалів і з’ясування стосунків. Допомагає їм у цьому чудово розвинена інтуїція, до якої вони постійно прислухаються. А переконати їх у чомусь практично неможливо, вони завжди залишаються при своїй думці. І ще про таких жінок можна сказати, що вони – люди настрою.

Липень

В самій середині літа народжуються скромні, сентиментальні і романтичні жінки. Все життя вони займаються самоаналізом, із-за чого нерідко переживають навіть з незначних приводів, хоча і намагаються не показувати свої переживання оточуючим. Ці жінки вміють тонко відчувати людей, розуміти їхні справжні наміри.

Також вони здатні до глибокого співпереживання. Якщо вони дружать, то товаришують по справжньому, якщо люблять – кохають з повною самовіддачею, якщо веселяться, то від душі. Їх девіз – або все або нічого! Незважаючи на те, що липневі дами притягують до себе чоловіків, в пріоритеті у них все одно залишаються сімейні цінності. Це порядні натури, які ніколи не зрадять.

Серпень

Серпень являє світу найбільш гордих жінок. Але при цьому вони добрі, чесні і благородні. Такі дами люблять перебувати в центрі загальної уваги, «купатися в розкоші і променях слави». По натурі – вони лідери, здатні вести людей за собою. Мають яскраво виражену харизму і є непоганими «актрисами». Користуються величезною популярністю у чоловіків, але, перш за все, цінують сімейне вогнище. У зв’язку з тим, що вони є дуже порядними і довірливими, часто стають «жертвами» шахраїв.

Вересень

Вересневих жінок відрізняє надмірна емоційність і запальний характер. Вони цілеспрямовані, наполегливі в досягненні своїх цілей, розважливі і нерідко хитрі. Дуже самолюбиві особистості, трохи скуповаті, тому їм часом важко розлучитися з грошима. Люблять перебувати в галасливих компаніях, весело проводити час. У взаєминах з оточуючими завжди пам’ятають про власну вигоду.

Вони є незалежними і рівниві. Чоловіки, як правило, завжди прислухаються до їхньої думки. При цьому вони містять свій будинок в ідеальній чистоті і вміють смачно готувати. У домашньому господарстві рівних їм жінок немає!

Жовтень

Ці дами комунікабельні, швидко і легко сходяться з людьми. Завжди привітні, легкі в спілкуванні. У зв’язку з тим, що до своїх численних друзів і знайомих вони ставляться з теплотою і надмірною великодушністю, їх довірою нерідко зловживають. В людях цінують безкорисливість і доброту.

Жовтневі дами – педантичні натури. Перед прийняттям важливих рішень довго думають і сумніваються. У сім’ї нерідко виступають лідерами. Хоча вони принципові і не терплять зрад та обманів, схильні прощати зради коханого. Мають чудову пам’ять і є хорошими господинями.

Листопад

Такі жінки відрізняються «крутою» вдачею і «здоровим» егоїзмом. Їх чоловікам нерідко доводиться миритися з тим, що їх думку буде вислухано в останню чергу. Економні та ощадливі. Ці дами – вправні коханки, дуже темпераментні, сексуальні і пристрасні. При цьому однолюбки. Як правило, в житті мають одного супутника і рідко розлучаються. Здатні відчувати глибокі почуття.

Грудень

Із-за запальності та впертості грудневі жінки часто зазнають труднощів у сімейних відносинах. Вони прямолінійні і гордовиті, незалежні і безстрашні. Здатні подолати будь-які перешкоди для досягнення власних цілей. Не люблять заводити глибоких дружніх відносин. Воліють спілкуватися поверхнево. Не люблять потрапляти в залежність і бути зобов’язаними кому-небудь, навіть близьким людям. Їх вчинками рухає холодний розрахунок і бажання отримати задоволення.

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.