Секрети флірту або як розвинути в собі вроджене кокетство

Секрети флірту або кокетство

Всім дівчатам при народженні від природи дано бути кокеткою. Однак багато жінок із-за невпевненості в собі або інших чинників не вміють цим користуватися в спілкуванні з протилежною статтю. Знаючи кілька секретів флірту, можна не тільки залучити будь-якого чоловіка, але і стати впевненішою в собі і досягти успіху в багатьох галузях.

Дивимося в очі

Головною жіночою зброєю є очі. Навчіться грати поглядом, дивіться співрозмовнику в очі протягом хоча б п’яти секунд, а потім злегка посміхніться і відверніться. Легка загадковість обов’язково його зацікавить. Якщо складно дивитися очі в очі – використовуйте хитрість, і дивіться співрозмовнику між брів. Ефект той же гарантовано.

Посміхаємося завжди і всім

Усмішка – один із секретів флірту, яка показує співрозмовникові, що ви натура відкрита, доброзичлива і щира. Посміхайтеся навіть тоді, коли говорите по телефону, ваш абонент обов’язково це відчує.

Бути вірною у собі

Не варто ніколи копіювати поведінку, манери або жести свого кумира. Будьте індивідуальною, неповторною, підкоряйтеся тільки своєї інтуїції.

Злегка вклоняйте голову

Вдома перед дзеркалом можна швидко навчитися іншому секрету флірту – дивитися як би скоса, просто нахиливши голову вбік або через плече. Такі нехитрі погляди на чоловіка миттєво викликають у нього інтерес. Блиск в його очах буде доказом.

Зацікавлений вигляд

Дуже важливо завжди уважно слухати співрозмовника, не відволікаючи уваги ні на які дрібниці (наприклад, телефон). Всім своїм виглядом покажіть чоловікові, що для вас зараз найголовнішим є його слова або думки.

Найпривабливіша і чарівна

Багатьом жінкам властиво відчувати незручність при спілкуванні з представниками протилежної статі. Щоб позбутися цього, під час розмови прошепотіть собі класичну фразу з фільму «я найчарівніша і найпривабливіша». По-перше, це змусить вас посміхнутися, а, по-друге, скутість і невпевненість у собі тут же зникнуть.

Сексуальний рот

Психологами і соціологами доведено, що більшість чоловіків звертають перше свою увагу на рот жінки. Не лінуйтеся доглядати за своїми губами, стежте, щоб помада або блиск завжди були нанесені рівно і акуратно.

Розташування ніг

При розмові стоячи звертайте увагу на те, як стоять ваші ступні. Не можна широко розставляти ноги і не рекомендується щільно їх стискати. Середня відстань між підошвами повинна коливатися в межах п’ятнадцяти сантиметрів.

Витончена поза

Чоловіки сходять з розуму, коли бачать жінок, які сидять у позі нога на ногу, особливо якщо на ніжках взуття на шпильці або на підборах. Візьміть цей факт собі на замітку. Порада: ходіння на високих підборах до кінця дня викликає в ногах, втому і набряклість. Зняти ці симптоми допоможуть грязьові маски та компреси. Ну і звичайно ж, ніжки повинні бути доглянутими – правильне гоління гарантує такий результат.

Жестикулюємо вміло

Чоловіки не люблять жінок з дуже активною мімікою і жестикуляцією. Але і зовсім не рухатися теж не варіант. Постарайтеся непомітно відображати рухи чоловіка, тобто стати його дзеркальним відображенням. Якщо складно повторювати жести – зловіть темп його дихання і підлаштуйтеся під нього. Гарантовано: він відчує з вами якусь спорідненість.

Такі секрети флірту допоможуть знайти увагу будь-якого представника сильної статі!

Далі все про обладнання для салонів краси.

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Коментарі

  1. Від валя

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.