В чому полягає сенс життя людини?

В чому полягає сенс життя?

Існує питання, яке актуальне у всі часи, ось воно: в чому полягає сенс життя? Навіщо ми прийшли на цю Землю, куди йдемо і до чого прагнемо? Питання про сенс життя часто відвідує нас, точніше наш світлий розум, коли в нашому житті відбуваються зміни, наприклад із-за зміни власних життєвих поглядів, розвінчання міфів та ілюзій, які жили до цих пір в нашому розумі і серці.

До речі, не здасться брехнею, якщо сказати про те, що деякі люди перебувають у пошуку сенсу свого життя на протязі всього його існування. Подібний стан може нагадувати корабель, у якого немає чіткого курсу, тільки він пливе по хвилях повсякденного життя.
Так що карта – потрібна кожному.

Якщо проаналізувати весь світ, що нас оточує, то нескладно помітити, залежність якості життя від матеріального благо або від грошей. Чи можна в цьому випадку сказати, що сенс життя полягає в грошах? Подумати тільки: маючи багато грошей, можна відвідати безліч різноманітних країн, купити собі великий будинок, дорогу машину, спробувати безліч екзотичних страв, та мабуть і злітати на Місяць. Є впевненість в тому, що люди самі можуть легко придумати, куди витратити гроші.

Тільки сенс життя не в грошах. І навіть не у чомусь матеріальному.

Сенс життя полягає безпосередньо у нас самих, хоча це спершу досить складно усвідомити, відчути в той момент, коли відсутній настрій, або самотньо на душі.

У такі моменти зазвичай ми зупиняємося у життєвому шляху. Ось тут ми перестаємо любити життя, вважаючи світ занадто жорстоким. І він таким і залишиться, якщо думки будуть кружляти в тому ж напрямку і ми не змінимо власну самосвідомість.

З іншого боку життя лише одне. І одні з найбільш гідних відповідей на питання у чому полягає сенс життя будуть наступні: насолоджуйтесь кожним днем, використовуйте життя по максимуму, наче день останній. Адже у цьому і є життєва сила!

Можливо багато хто і згоден з цим, але що відбувається в реальності? А в реальності вчора, практично повністю схоже на сьогодні, і швидше за все – те ж саме буде завтра.

А час не чекає. Як же подобається поговорити про смерть, як про стимул життя. Причому, для багатьох – це величезний сенс. Якщо є бажання, то можна відшукати багато прикладів, коли люди, дізнавшись про невиліковну хворобу, прожили залишок днів на всю “котушку”, і навіть смерть не могла їх зупинити.

Це все круто, адже швидше за все читачі молоді й здорові. Щоб не думати про смерть, то краще буде потрібно урізноманітнити життя! Навколо стільки всього цікавого. Дивлячись на людей, які займаються тим, що їм дійсно подобається – душа радіє.

Так ті ж самі діти – вони зовсім не сумують, не хвилюються з приводу того, навіщо вони живуть. Вони з посмішкою рвуться вивчати світ, що оточує їх, такий загадковий і чарівний. Бувають незначні засмучення, наприклад не купили нову іграшку, але це їх не зупиняє. Діти йдуть далі, туди де цікаво.

А якщо підійти до життя з дитячої точки зору, яка потайки завжди живе у нас? Що якщо почати досліджувати життя, подібно вченому? Шукати те, що подобається і вивчати, експериментувати, тобто домагатися, щоб годинник цокав не даремно і створювати більше моментів, коли хочеться, щоб час зупинився.

Любіть життя за його красу і чарівність, прагніть йти вперед до нових вершин, вичавлюйте більше з кожного дня і тоді питання про сенс життя залишиться по заду, а ваш корабель буде впевнено плисти за наміченим курсом.

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.