Як краще відмовити хлопцю зустрічатися?

Як відмовити хлопцю від зустрічі?

Хлопець запропонував зустрічатися, а ви не знаєте, як відмовити? У цій статті ви дізнаєтеся, як можна вирішити таку делікатну проблему. Підібрати правильні слова, щоб не образити почуття молодої людини, яка відчуває до вас симпатію, не так вже й просто.

Як красиво відмовити хлопцю зустрічатися?

Зрозуміло, той факт, що хлопець виділив з натовпу саме вас, а не іншу дівчину, підвищує самооцінку. Але якщо ви не відчуваєте взаємності, важливо донести до хлопця, що ви не хочете бути з ним, максимально коректно. Відмовити хлопцю зустрічатися не так складно, якщо слідувати наступним правилам:

Покажіть, що ви сильні та впевнені у своїй відмові. Хлопець має зрозуміти, що рішення обдумано і обговоренню не підлягає. Найкраще це робити в бесіді на нейтральній території. І, звичайно, свідків не має бути.

Постарайтеся бути делікатною і поставтеся до розмови з повагою й розумінням. Не варто вести себе так, ніби вважаєте, що хлопець не гідний вас і вашої уваги.

Для того, щоб м’яко відмовити хлопцю зустрічатися, потрібно правильно побудувати розмову. Важливо донести до хлопця, що ви ставитеся до нього з повагою, цінуєте його щирість і чесність, вдоволені його увагою і цінуєте, як вірного друга. Але, тим не менш, це максимум того, що ви відчуваєте до цієї людини. Таким чином, вам вдасться зберегти дружні стосунки на тривалий час.

Якщо хочете отримати тимчасову відстрочку, то відмовтеся від побачення, пославшись на важливі справи. Але такий варіант – далеко не найкращий. Тому для того, щоб уникнути незручних делікатних ситуацій, краще відразу розставити всі крапки над «i». До того ж, подібна негідна поведінка дівчини не привабить хлопцю бонусів.

Можете сказати, що у вас є улюблений молодий чоловік, з яким ви щасливі разом. Але такий варіант підійде тільки в тому випадку, якщо хлопцеві невідомі подробиці вашого особистого життя.

Врятуйте молоду людину від зайвих подробиць і не кажіть зайвих слів. Після того, як ви скажете, що відмовляєтеся зустрічатися з ним, він може наполягати на продовженні розмови. Тому рекомендуємо заздалегідь продумати, як ви зможете уникнути продовження бесіди.

Слідуючи цим простим рекомендаціям, ви зможете делікатно пояснити молодій людині, чому відмовляєтеся від стосунків з ним.

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.