Скандальний Террі Річардсон знову працює для Valentino

Знову Террі Річардсон фотографує для Valentino

За останній рік Террі Річардсона частіше називали сексуальним злочинцем, а ніж фотографом. Проте більшість його постійних замовників, як і раніше, довіряють йому найважливіші зйомки. Італійський Будинок моди Valentino, довірив Террі нову рекламну кампанію, з їх числа.

Багато вже почали обговорювати рекламні знімки курортної колекції майбутнього року, створені Річардсоном в його оригінальній манері, повторює стиль кампанії минулого сезону. Під сумнів ставиться талант фотографа, і доцільність співпраці з ним. Однак ніхто й не згадує про те, що ще рік тому всі носили Террі на руках, захоплюючись його майстерністю.

Недоведені злочини, які нібито вчинив Річардсон, в мить перекреслили ставлення до нього деяких інсайдерів модної спільноти. Ця ситуація вкотре нагадує про швидкоплинності і мінливості моди. Проти фотографа не порушено жодної кримінальної справи і навіть не подано ні один судовий позов, але виступи деяких моделей у мережі та на сторінках друкованих видань негативно позначилися на його репутації.

Знову Террі Річардсон із Valentino

Втім, сам фотограф, схоже, і не збирається звертати уваги на ситуацію. Террі займається тим, що вміє робити, як ніхто інший. Дана рекламна кампанія і любов провідних модних марок до творчості Річардсона в черговий раз доводять це і можуть служити уроком не робити поспішних висновків.

Мітки:,

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.