Скільки отримують зірки за відвідування модних шоу?

Скільки заробляє зірка за відвідування модного шоу?

Існують дамочки, які можуть вбити за місце в першому ряду на модному дефіле. Було б простіше, якби фанатки моди були знаменитостями – поп-зірками або відомими актрисами. Адже тим дизайнери і марки часто платять за присутність на їх шоу. Деколи ці гонорари доходять до шестизначних цифр.

Сьогодні як раз триває Тиждень моди у Нью-Йорку, і звичайно ж, всі ці дні на показах у перших рядах будуть сидіти ті, хто користується шаленою популярністю. Скільки ж дизайнери витратять на їх присутність?

Відомо, що в 2012 році Ріанна отримала 100 тисяч доларів за відвідування шоу Карла Лагерфельда в Парижі. А ось Джессіка Честейн, за чутками, посиділа на дефіле Armani Prive за 800 тисяч. Гонорари просто захмарні. Уявляєте, скільки може заробити за вересень зірка рівня Дженніфер Лоуренс, у якої є контракт з Christian Dior і запрошення від декількох марок!

Однак не всім щастить так, деякі зірки, як Лілі Аллен у 2007 році за шоу Yves Saint Laurent, отримала винагороду речами з нової колекції. Втім, і це досить круто, адже є і ті, кого не кличуть і навіть безкоштовно. Наприклад, Ліндсі Лохан ще кілька років тому отримувала п’ятизначні гонорари, а сьогодні ніхто з дизайнерів не асоціює її з своїми колекціями.

Інсайдери моди кажуть, що деколи марки платять зіркам набагато більше, ніж за позитивні відгуки в авторитетних ЗМІ. Утім, існують Будинки моди, які не тільки нікого не купують, а ще й відбирають, кому відправляти запрошення на шоу, а кого ігнорувати. Наприклад, Chanel і Marc Jacobs. Є і дизайнери, яких знаменитості просто обожнюють: Зак Позен якраз до таких відноситься.

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.