Скраб з кавової гущі, як його робити?

Скраб з кавової гущі, його застосування

Скраб з кавової гущі все далі набирає неабияку популярність, завдяки простоті і дешевизні у використані. Крім цього, ароматні кавові зерна дуже корисні в догляді за шкірою. Щоб виконати косметичну процедуру рекомендують застосовувати каву, яка вже була заварена і випита.

Зробити скраб з кавової гущі просто, для цього потрібно нанести залишки випитої кави на долоню і круговими рухами розподілити по всьому тілу. Для області підборіддя шиї, грудей, ніг і рук потрібно робити рухи знизу вгору. На ліктях і колінах шкіра набагато грубіша, тому тут можна розтирати каву більш сильно. Живіт, сідниці і стегна обробляють за годинниковою стрілкою, використовуючи кругові рухи. Тривалість процедури має бути близько 2-х хвилин, інакше належного ефекту від неї не буде.

Після виконання скрабової процедури, кавовий засіб обов’язково потрібно змити, а частини тіла, де застосовувався засіб, змастити живильним кремом. Виконувати скраб корисно не більше одного разу в тиждень і бажано після прийняття теплої ванни, тому, що для цієї процедури шкіра повинна бути розпарена.

Корисний такий кавовий скраб завдяки тому, що ефірні масла разом з кофеїном з кави засвоюються набагато краще, а корисні речовини допоможуть у розщепленні жирів. Тому цей засіб широко використовують в антицелюлітних косметичних засобах. Кавові крихти надають механічний вплив на шкіру і роблять її гладкою.

Мітки:

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.