Які зачіски можна зробити вдома?

Які можна зробити зачіски?

В дитинстві нам роблять зачіски наші бабусі, мами чи сестри, і при цьому вони самі вирішують, яку можна нам зробити. Але приходить час, і потрібно вже самій вчитися, як зробити модну зачіску вдома. Це заняття спочатку досить захоплювальне, адже тільки ми самі знаємо, що нам потрібно, як ми хочемо сьогодні виглядати і яку зачіску можна змайструвати.

Головними критеріями у виборі моделі зачіски, яку потрібно зробити самостійно в домашніх умовах, є простота, доступність, відсутність спеціальних пристосувань і засобів. Щоб вдома зробити зачіску, нам може знадобитися:

 • кілька гребінців;
 • два дзеркала, для вигляду з переду і ззаду;
 • лак;
 • мус;
 • пінка;
 • щипці;
 • гумка;
 • кілька невидимок.

Як видно, арсенал невеликий і досить простий. Далі мова піде про конкретні види зачісок для довгого і середнього волосся.

Правильно укладене волосся повинно бути, перш за все, будь-якій дівчині до лиця і виглядати в єдиному стилі з обраним одягом, прикрасами і аксесуарами.

Вечірня зачіска на довге волосся

Зазвичай саме необхідність створення вечірньої зачіски змушує задуматися про те, де знайти належний варіант і як це зробити власноручно. У композиції вечірньої зачіски особливу увагу займають аксесуари до них. Це можуть бути різноманітні квіточки, стрічки, перлинки, ланцюжки і намиста, які підкреслюють лінії і роблять зовнішність неповторною. Головне, щоб вся ця краса виглядала в єдиному стилі з одягом і прикрасами.

До довгого волосся підійде така оригінальна зачіска. Від вуха до вуха роблять проділ посередині голови. Нижню частину волосся збирають у хвіст, який закріплюється на середині потилиці тонкою гумкою. Гумка не повинна бути суто гумовою, інакше після якогось часу волосся почне хворіти.

Далі змочують волосся гелем або забризкують лаком і укладають за допомогою гребінця та рук хвилями. Пасма навколо хвоста закріплюють. Під хвостом можна прикріпити смужку тканини. Тканина повинна бути щільна, щоб добре тримати форму. Хвіст потрібно ділити на три частини і розподілити по тканині рівномірно.

Укладати пучок починають з середнього пасма, підвертаючи і закріплюючи внизу шпильками. Кінці пасмі залишаються вільними. З них скручують шість джгутиків, які піднімають до основи пучка і закріплюють кінці. Пучок можна прикрасити шпильками.

які можна зробити зачіски

яку можна зробити зачіску

Вечірня зачіска на волосся середньої довжини

В цьому випадку добре підійде пучок з локонами. Попередньо на волосся наноситься мус або лак. Волосся збираємо на потилиці у хвіст, закріплюємо його гумкою. Ділимо хвіст на шість однакових частин, кожну з яких зачісуємо, пригладжуємо і обробляємо лаком. Отримані локони накручуємо щипцями великого розміру.

Основу пучка закріплюють шпилькою або аксесуаром. Локони не повинні бути у вигляді тугої спіралі. П’ять локонів рівномірно розподіляємо по колу і закріплюємо їх у основи хвоста. Шостий локон ділимо навпіл і закріплюємо його поверх попередніх. Отриману зачіску фіксуємо лаком.

яку можна зробити зачіску
які можна зробити зачіски
Зачіски, які можна зробити?

Також можна у відгуках поділитися з нами своїми «рецептами», які зачіски можна легко і просто зробити самій перебуваючи вдома.

Мітки:

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Коментарі

 1. Від Валя

 2. Від Таня

 3. Від Таня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.