Бальзам від опіків на прополісі

засіб від опіків на прополісі

Будь-який медичний, так само як і косметичний засіб, спочатку з’явився в якості домашнього (із народної медицини). Тому зварити у себе вдома крем для рук, мило косметичне або лікувальний бальзам, труднощів у цікавої і заповзятливої господині не складе. Головне, як кажуть, розпочати.

З інгредієнтів нам необхідно лише 45 грамів оливкової олії першого віджимну і 15 грамів прополісу. У якості підручних предметів знадобитися дошка для нарізки і тонкий гострий ножик, аркуш паперу і марля для проціджування бальзаму, кружка для водяної бані і банка для інгредієнтів. В якості ємності для зберігання готового бальзаму краще використовувати скляну баночку із-під крему, промислового стандартного обсягу на 50 грамів.

Прополіс – речовина тягуча і липка. Бо збирають його бджоли для «ремонту» вуликів, замазування у своєму будиночку щілин. Щоб уникнути довгого і нудного відмивання дошки для нарізки, застеляємо її просто папером, який викидаємо після використання. Прополіс нарізуємо дрібненько, щоб він максимально віддав олії свої корисні речовини і віск. Свіжий м’який прополіс відмінно відщипується просто пальцями.

засіб від опіків

Нарізуємо прополісу стільки, щоб покрилося дно підлоги літрової банки. Щоб готовий бальзам помістився в обрану ємність з-під крему, заповнюємо її олією, але не доверху. Частина олії все одно вбереться прополісом, залишиться на стінках та марлі. Відміряною олією заливаємо прополіс в літрову банку, яку залишаємо на добу в темному місці (шафі), накривши марлею.

засіб від опіків із прополісу

Ставимо банку з прополісом та олією в кухоль з помірною кількістю води, щоб плавала, але не виливалася назовні. Отриману водяну баню кладемо на конфорку з невеликим вогнем. Чекаємо закипання води, після чого прикручуємо газ так, щоб вода злегка кипіла. Протягом двох годин стежимо за рівнем википання води, кілька разів підливаючи і не даючи припинитися кипінню.

Витягаємо гарячу банку з кухля. Відразу ж, проціджуємо в підготовлену ємність через марлю. Залишаємо остигати, не закручуючи кришкою.

Не мине й півгодини, як бальзам на прополісі загусне. Він готовий до застосування. Мажуть ним чисту поверхню шкіри, уражену сонячними променями, відкритим вогнем, гарячим металом. Також застосовують засіб, як пом’якшувальний і живильний для шкіри, наносячи на вологу поверхню, так як бальзам не містить води.

Лікувальні властивості свої бальзам зберігає протягом календарного року.

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.