Перевага позитивної думки, або оптимізм

Перевага позитивної думки, або оптимізм

Одна справа, коли день почався «не з тієї ноги», а зовсім інша – бурчати з дня у день. При тому, що дослідження вже давно довели – люди з оптимістичним настроєм є набагато щасливішими, успішнішими і здоровішими, ніж любителі у всьому бачити мінуси. Оптиміст не зобов’язаний бути щодня самою веселою або радісною людиною: оптимізм – це реалістичний і в той же час позитивний настрій. Сьогодні ми вирішили зібрати разом найкорисніші та дієві поради, які допоможуть у чому змінити погляд на життя і зробити його більш позитивним!

Зверніть увагу на те, як ви інтерпретуєте речі

Не дарма кажуть, що головне не те, що з нами відбувається, а те, як ми ставимося до подій в нашому житті. Спробуйте поспостерігати за власними емоціями і розібратися, що саме змушує вас нервувати або відчувати почуття дискомфорту. Наприклад, ваш начальник не відповідає на повідомлення і у вас відразу виникає відчуття, що ви чимось завинили або погано впоралися із завданням. Постарайтеся подивитися на ситуацію під іншим кутом: цілком можливо, що шеф зайнятий іншими питаннями і це ніяк не пов’язано з вами. І кожен день таких прикладів можна знайти десятки! Шукаєте більш оптимістичні варіанти розвитку подій!

Будьте вдячні за невдачі

Як би банально це не звучало, але без падінь не буває злетів, і наше життя складається з низки постійних перешкод. А завдяки їх подолання ми виходимо на новий рівень і розвиваємося. Коли ви почнете не тільки радіти хорошим подіями, але і сприймати погані як дорогоцінний досвід, ваш погляд на багато речей почне стрімко змінюватися. Зрештою одного разу і на звільнення ви поглянете, як на нову подію власного життя.

Не здавайтеся

Іноді успіху можна досягти завдяки простій завзятості. Не поспішайте опускати руки: наполегливість і терпіння означають не менше, талант! Вірте у власні сили і пам’ятайте про знамениту приказку, про «перший млинець комом»!

Перспективи на майбутнє

Найчастіше наша фантазія здатна намалювати настільки жахливі сценарії розвитку подій, що страшно стає навіть подумати про початок дій. Заспокойтеся і оцініть реальну можливість самого «жахливого» фіналу. А тепер тверезо подивіться на шанси, що все відбудеться саме так, як ви нафантазували. Переконалися, що все не так страшно? От і чудово!

Оточіть себе оптимістичними людьми

Оптимізм діє як магніт: разом з гарним настроєм ви притягуєте щастя! Намагайтеся уникати розмов на негативні теми, більше спілкуйтеся з радісними та успішними людьми і ви помітите, як позитивні зміни не змусять себе чекати!

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Коментарі

  1. Від hac

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.