Дві чашки гарячого шоколаду підвищують розумову здібність

Дві чашки гарячого шоколаду підвищують розумову здібність

Відповідно до досліджень Гарвардської медичної школи, гарячий шоколад корисний не тільки для зняття стресу, усунення кашлю, зниження артеріального тиску, але і допомагає впоратися з уповільненням продуктивності мислення. Дві чашки гарячого шоколаду або какао протягом дня, надають позитивний вплив на якість розумової діяльності навіть літніх людей.

Протягом місяця дослідники спостерігали за станом 60 чоловіків у віці близько 70 років. Ті, що щодня вживали до їжі по дві чашки гарячого шоколаду, до того ж проходили серію тестів для перевірки пам’яті і загального рівня розумової діяльності.

В результаті експерименту було виявлено, що стан здоров’я пацієнтів, які ніколи не страждали від порушень мозкового кровообігу, залишилося незмінним, але у решти учасників експерименту воно покращилося на 8 %.

Глава експерименту, Фарзанех Соронд, заявив, що певні ділянки мозку потребують більшої кількості енергії для нормального функціонування, отже, в хорошому кровотоці.

Кровообіг головного мозку відіграє вирішальну роль, коли йдеться про подолання когнітивних розладів. На жаль, на даний момент вченим не вдалося з’ясувати, який інгредієнт шоколаду надав такий сприятливий вплив, але вони сподіваються, що дане дослідження принесе користь у лікуванні хвороби Альцгеймера.

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.