Лікувальні властивості гусячого жиру

Гусячий жир

Лікарі-дієтологи виступають проти тваринних жирів, більшість жінок взагалі вважають жир отрутою для організму. Організм людини потребує в тваринних жирах також, як і в рослинних. Коли взимку волосся ламається, починають шаруватися нігті, шкіра стає сухою – все це наслідок нестачі тваринного жиру. Взимку не слід захоплюватися дієтами з низьким вмістом жиру, тому що недолік жиру, також як і його надлишок, небезпечні для організму людини, внаслідок чого імунна система значно слабшає. Є думка, згідно з якою недостатня кількість жиру впливає на поведінку людини. Наприклад, якщо в організм надходить мало жирів Омега-3, то концентрація людини знижується, вона стає метушливою. Виходячи з цього, хочеться наголосити на такому цінному продукту, як гусячий жир.

Вважається, що лікарських властивостей гусячий жир має набагато більше, ніж інші тваринні жири. В гусячому жирі міститься багато поліненасичених кислот, типу олеїнової кислоти. Гусячий жир застосовується при шкірних захворюваннях, обмороженнях, при лікуванні опіків. Нижче представлені деякі поради та способи його застосування.

Гусячий жир при захворюваннях шкіри.

Візьмемо жир (112 грам), змішаємо з порошком кори дуба (20 грам), добре перемішаємо і отриману суміш, у вигляді пластиру, потрібно прикладати до хворих ділянок шкіри. Протягом доби, два три-рази компрес потрібно змінювати. На думку корейських медиків, цей рецепт особливо корисний людям з гнійними ураженнями шкіри.

Для лікування псоріазу.

Для лікування псоріазу візьмемо столову ложку порошку кореня мильнянки, додамо три столові ложки гусячого жиру. Суміш готова. Регулярно наносять отриманий склад на ділянки з псоріазом. Допомагає краще, ніж гормональна мазь.

Від мокрої екземи.

Якщо спіткала така недуга, як мокра екзема, то рекомендуємо приготувати суміш гусячого жиру і олії ялиці, в пропорції два до одного. Всі компоненти ретельно перемішуємо, накладаємо на уражені ділянки, кладемо поверх компресу папір і закріплюємо. Такий компрес роблять два-три рази в день, курсом від 12 до 24 днів. Ефективно застосовувати цю мазь при пролежнях.

Гусячий жир при застуді.

Народні лікарі рекомендують наносити на груди або втирати в спину такий склад: розтерта чайна ложка воску і чотири чайні ложки гусячого жиру до однорідного стану. Втирати потрібно отриману мазь в груди або спину.

Гусячий жир при обмороженні.

Обморожену ділянку обливають прохолодною водою і змащують жиром гусака. Проробляти необхідно цю процедуру щовечора.

Гусячий жир від опіків.

Наносять гусячий жир на уражені ділянки і прикривають пов’язкою. Міняти пов’язку потрібно два рази на добу.

Лікуємо туберкульоз легенів гусячим жиром.

Корисні властивості гусячого жиру проявляються і в лікуванні хвороб легенів. Готують таку суміш: сік алое (150 грам), гусячий жир близько (100 гр.), мед (100 гр.), какао порошок (100 гр.). Все змішують, приймають столову ложку зі склянкою гарячого молока двічі-тричі за добу.

Народне лікування пневмонії гусячим жиром.

Найпоширенішими згубними наслідками грипу є запалення легень та пневмонія.
Якщо пневмонія протікає у важкій формі, то народні цілителі радять змішати тертий часник (100 гр.) і гусячий жир (500 грамів), помістити отриману суміш на водяну баню (2 хв.). Потім потрібно рясно намастити цю суміш на папір, покласти на груди, щільно обв’язати хусткою з вовни. Компрес утримується протягом всієї ночі.

Лікування задишки жиром гусака.

Для цього змішують мед (1 кг), гусячий жир (1 кг), горілку (1 літр). Ставлять на два тижні в тепле місце. Приймати потрібно всередину, за 30 хвилин до прийому їжі, одну столову ложку.

Гусячий жир для лікування та профілактики дихальних органів.

Знадобиться велика цибулина. Її потрібно очистити, вимити і натерти на дрібній тертці. Далі перемішуємо з гусячим жиром. Втирається цей склад в область грудної клітини та шию. На ніч потрібно обв’язатися теплою хусткою. Також можна приймати на порожній шлунок одну столову ложку цього складу при кашлі.

Гусячий жир від болю в спині.

Походження болю в спині буває різне. У когось це відбувається через остеохондроз хребців, обмінно-дистрофічний поліартриу або радикуліт. У такому разі варто скористатися наступним рецептом.

На дрібній тертці натирають у рівних пропорціях хрін і сиру картоплю. Все ретельно перемішують, додають одну ложку меду.

Готову суміш потрібно покласти щільним шаром на місця в області болі, вкриті перед цим гусячим жиром. Далі компрес накривається плівкою, укутується хусткою з вовни. Така процедура сприяє розігріванню, а витримувати її потрібно до години.

Лікувальні властивості гусячого жиру знайшли своє застосування і в косметиці. Достатньо вживати лише невелику його кількість. Це сприяє красі і не шкодить фігурі.

Щоб надати шкірі обличчя і рук м’якість та ніжність медики Кореї рекомендують наносити на них гусячий жир. За його допомогою можна відбілити шкіру, вилікувати тріщини на губах і зволожити шкіру.

Думаю цікаво буде дізнатися про стрес і його наслідки.

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Коментарі

  1. Від Tomin

  2. Від Sami

  3. Від Ked

  4. Від Svetlana

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *