Як жити після зради чоловіка?

Як жити після зради чоловіка?

Ніякими словами не можна описати ті почуття, які відчуває жінка після зради чоловіка. Практично миттєво руйнується звичний світ, душу переповнює почуття розгубленості і безнадії. Після цього вона починає нескінченно копатися в собі у пошуках причини зради, доставляючи собі велику біль і страждання, здається, що це замкнене коло.Починає здаватися, що колишнє сприйняття ніколи не повернеться, доведеться збирати свій світ і так буде постійно. А в голові залишиться тільки одне питання: як жити після зради чоловіка?

Що робити після зради чоловіка в першу чергу?

Спочатку потрібно заспокоїтися, перестати копатися в собі, замислюватися про причини невірності. Це можна зробити пізніше, коли не буде такою гострою біль, а зараз це самозвинувачення ні до чого доброго не призведе.

Перестати бути жертвою, співчувати собі, для підняття самооцінки необхідно перестати оглядатися назад.

Не варто нікого звинувачувати. Скандал може принести лише тимчасове полегшення, але в цілому нічого не змінить. Сім’я після зради чоловіка, звичайно, буде розвалюватися, однак, якщо подружжя спільно вирішать все виправити, то можна досягти позитивних результатів. Пробачити і забути. Це крок самий складний, але вкрай необхідний для нормального життя.

Як жити після зради чоловіка: вихід з депресії

Як вийти з депресії після зради чоловіка, шляхи рішення. Після зради чоловіка цілком ймовірна депресія: життя стає немиле, нічого не хочеться, не радує, з’являється тільки одне бажання – сховатися від усіх і плакати. Як вийти з депресії після зради чоловіка? Існує безліч проявів такого стану, але щоб від них позбутися є загальні методи.

Спочатку можна включити музику, яка дуже подобається, поспівати під неї або навіть виплакатися, посумувати. Після цього обов’язково з’явиться бажання, включити щось «веселіше». Коли емоції трохи вляжуться, рекомендується написати лист самій собі, або записати звернення на диктофон. У ньому можна вказати всі почуття, емоції, висловити образи, розповісти про свої відчуття. При цьому думки повинні викладатися чітко. Потім можна прослухати, прочитати запис, подивившись на ситуацію з боку. Цей психологічний прийом допомагає впоратися з депресивним станом.

Непоганим варіантом стане спілкування з близькою людиною (сестра, подруга тощо), яка просто вислухає, дасть виговоритися. Якщо немає такої людини, то варто звернутися за допомогою до психолога, це буде більш конструктивне рішення. Можна змінити обстановку: поїхати на курорт, в сусіднє місто, переїхати на кілька днів до подруги, батьків.

Депресія після зради чоловіка чудово піддається лікуванню спортом. Рекомендується кожен ранок починати з зарядки, пробіжки, комплексу вправ, записатися в спортзал. Спорт сприяє загальному тонусу організму, впливає на розумові процеси, полегшує душевні страждання. До того ж можна підтримувати хорошу фізичну форму.

Хорошими способами позбутися від негативних емоцій також є: читання книг, сон, водні процедури. Книга здатна відвернути від поганих думок, сірих буднів. Сон – прекрасний лікар, який збереже сили. Струсити організм допоможе контрастний душ, а розслабитися можна, прийнявши ванну.

Як жити після зради чоловіка: пробачити його?

Приймаючи рішення: піти або залишитися, необхідно зважити всі за і проти, подумати, наскільки чоловік дорогий. Всім відомо, що зламати сім’ю легше, ніж її побудувати. Що робити після зради чоловіка? Не варто приймати поспішних рішень, на емоціях. Рекомендується добре все обміркувати, а тільки після вирішити, як вчинити.

Якщо дружина вирішила пробачити, тоді варто відпустити біль, забути зраду. Почуття повернути буде досить складно, але якщо є бажання зберегти сім’ю, значить, чоловік цього вартий, отже, думати про нього потрібно як про достойну людину. Нормальне життя після зради чоловіка можливе, але для цього необхідно перестати думати про невірність і відновити втрачену довіру до чоловіка. Міцні відносини без нього неможливі. Для цього потрібно дізнатися справжню причину зради, тільки після цього можна говорити про повернення повноцінної сім’ї.

Як жити після зради чоловіка: психологічні рекомендації

Психологи дають наступні рекомендації, як жити після зради чоловіка.

Дізнавшись, що чоловік зрадив, необхідно стримати себе і не влаштовувати скандал. Краще всього піти на кілька днів з дому, щоб привести свої думки в порядок. Тимчасове припинення спілкування піде на користь обом з подружжя.

Залишившись одна, жінка може досхочу поплакати, дати вихід емоціям. Тільки не треба намагатися помститися чоловікові, це не принесе моральне задоволення.

Для підвищення самооцінки бажано поліпшити свій зовнішній вигляд: зробити зачіску, змінити імідж тощо. Після можна обміркувати, чи потрібен їй цей чоловік. Якщо зрада – поодинокий випадок, то варто пробачити чоловіка і зберегти сім’ю.

Якщо подружжя знову разом, то необхідно з’їздити на відпочинок, побути наодинці кілька днів, зробити другий медовий місяць.

Прощаючи коханого, варто проявити стійкість, показати йому, що другого такого проступку дружина не допустить. Про подію не можна згадувати, ворушити минуле, якщо прийнято рішення пробачити, то потрібно забути.

Мітки:

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.