Якщо сниться риба, то що це означає?

Якщо сниться риба, то що це означає?

Практично кожна жінка по своїй натурі забобонна, навіть якщо і не визнає цього. Вона вірить у все загадкове, таємниче, містичне. Наприклад, віщим снам. Адже це так просто – дізнатися майбутнє, згадавши, що приснилося вночі. Одним з найбільш частих снів, описаних у сонниках — є сон з рибою. І його тлумачення має свої особливості, якщо такий сон бачить жінка.

Так до чого сниться риба жінці?

Риба у сні — добробут і влада. Практично у всіх сонниках сновидіння з рибою тлумачаться, як дуже хороший, сприятливий знак. Так, якщо жінці приснилося, що вона бачить рибу, яка хлюпається в прозорому водоймі піднімаючи бризки, то це свідчить про отримання влади, визнання в суспільстві. Якщо уві сні жінка не тільки бачить, але і намагаєтеся зловити рибку, то успіх прийде завдяки власним старанням. Якщо ловить стоячи у воді, то це до таланту, завдяки якому всі проекти просто приречені на успіх. Сон, в якому риба виявилася вже у руках, тлумачиться як те, що всупереч всім підступам недоброзичливців і їхнім перешкоджанням, успіх неминучий.

Однак, якщо в сні, всупереч намаганням риба не зловлена, то у відчай не слід впадати. Це натяк на час для збору дивідендів від витрачених зусиль, потрібно продовжувати працювати з таким же захопленням, запалом і енергією, і обов’язково все вийде, адже риболовля уві сні жінки – символ енергії, сили, волі і міцного внутрішнього запалу, які є запорукою позитивного результату.

Бачити уві сні красивих, різнокольорових і яскравих риб означає наяву мати безліч приємних вражень, нових знайомств і взагалі радісних хвилин. Якщо сниться спостерігання за зграйками строкатих рибок, які плавають в акваріумі, то слід чекати бурю позитивних емоцій, щасливих моментів, навіть приємних клопотів по господарству, які не дивлячись на свою буденність принесуть тільки радість.

Їсти уві сні рибу і при цьому відчувати її прекрасний смак – до поповнення в сімействі, вигідного придбання, успішних заходів, ніжності, любові та приємних знаків уваги з боку партнера.

Якщо приснилося, що планується подорож на риболовлю і ретельно готуються рибальські знаряддя, то такий сон можна розтлумачити, як символ швидких придбань, приємних покупок, які в найближчому часі неодмінно будуть робитися. Але, якщо під час готування виявилося, що рибальські знаряддя пошкодженні (зламанні, розірванні тощо), то слід очікувати неприємну несподіванку.

Жива риба у сні, яку бачить дівчина, означає, що успіх і радість вже зовсім близько, і якщо на перший погляд здається, що у житті тільки темні тони, то такий сон передвіщає щастя, яке практично стоїть на порозі. Втім, деякі інші сонники вкладають в таке сновидіння протилежний сенс, згідно з яким в майбутньому будуть турбувати дрібні негаразди вдома, проблеми з дітьми або чоловіком. Як правило, це обіцяє сон, у якому дівчина йде по воді, тримаючи в руці бредень або сачок. Також такий зміст несе у собі сон, в якому дівчина відвідує рибний ринок. Якщо ж в цьому сні вона щось купує на ньому, то їй сміливо можна очікувати якоїсь несподіваної, але дуже приємної звістки, матеріальної вигоди, про яку вона навіть не підозрювала.

Загалом сонники описують бачення у сні живої риби на знак вагітності і легких, швидких пологів. Як знак кохання та заміжжя!

Можна зробити висновок, що побачити в сні рибу для жінки – це дуже сприятливий знак!

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.