Сон – головна запорука краси і здоров’я

Сон - головна запорука краси і здоров'я

Швецькі вчені провели дослідження і довели, що існує чудовий і простий спосіб відновлення краси. Вчені запевняють, що якщо регулярно спати по 8 годин на добу, то людина стане здоровою і красивою. Ми повинні лише відкоригувати графік, щоб розпланувати час на цю своєрідну процедуру краси.

Шведські вчені з Каролінського інституту провели експеримент на групі людей, яким показували людей після сну і не відпочивших людей. Потім вони повинні були оцінити, наскільки здорові ці люди і привабливі. При цьому відмінності між відпочилими і не виспавшимися особами були незначні. Проте, досліджувані підсвідомо бачили це.

Таке вміння розпізнавати незначні ознаки людини має еволюційне значення – адже привабливе обличчя характеризує гарне здоров’я. Ви можете виконувати різні дієти навіть найефективніші, ходити на аеробіку але без здорового сну все це не завжди помітно з боку. Здоровий сон – не тільки джерело краси, але й застава здоров’я.

Приємний вигляд у свою чергу викликає потяг і впливає на вибір супутника життя для передачі генів. Це може означати, що спокійний сон перед побаченням може бути вирішальним для вибору свого щастя. Вчені також відзначають, що сон – найбільш дешевий спосіб виглядати добре в порівнянні з косметичними процедурами.

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.