Як правильно нанести блискітки на гель?

Як правильно нанести блискітки на гель?

Є кілька методів правильного нанесення блискіток на манікюр. Спочатку ретельно змішайте маленьку кількість гелю з блискітками конкретно перед нанесенням. Далі потрібно обробити нігті і підготувати їх до створення манікюру, а потім вже приступайте до процедури. Нанесіть спочатку маленьку кількість гелю на всі пальці лівої руки. Після такої обробки поверхня нігтів повинна стати матовою. Якщо вони виблискують або здаються вологими то прибиріть зайвий гель за допомогою спонжа.

Необхідно дочекатися, щоб гель стовідсотково висох. Дуже липкий шар гелю знімати не потрібно. І тільки потом потрібно наносити тонким шаром прозорий «невидимий» гель. Кількість нанесеного гелю має бути такою, щоб поверхня нігтя була повністю покрита. Постарайтеся, щоб гель не торкався біля нігтевої шкіри. Це може стати причиною передчасного відшарування лаку.

Деякі майстри манікюру рекомендують робити такі процедури з блискітками та іншими методами. Спочатку вам необхідно буде накласти на нігті базисний шар. Після остаточного висихання необхідно нанести моделюючий шар. Як тільки цей шар висохне, треба змішати блискітки з необхідною кількістю прозорого гелю та обережно і помірно покрити їм нігті. Надлишки останнього шару необхідно видалити за допомогою губки. Тільки не варто поспішати. Дайте нігтям нормально висохнути. Кінцева процедура – це підпилювання нігтів пилочкою для манікюру і нанесення поверх шару глянцю. І ось ваш «блискучий» манікюр готовий.

Суттєво зменшити витрати блискіток допоможе спеціально призначений пензлик. Не поскупіться і купіть його. Він не тільки попередить попадання в гель зайвих блискіток, так і звільнить вас від неминучого очищення пензлика після процедури.

Іноді професіонали радять посипати блискітки зверху на гель, а не наносити їх, тим самим не поєднуючи два компоненти. Це також непоганий варіант. Його також можна використовувати в житті. Візьміть звичайний аплікатор для тіней, самий звичайний пензлик або маленьку пластикову трубочкуг через яку п’ють сік. Наберіть невелику частину блискіток і посипте їх зверху на ніготь який ще не зовсім висох після остаточного нанесення шару гелю. Такий спосіб дозволить вам відмінно тримати під контролем витрати блискіток.

Мітки:

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.