Плоский живіт, як символ краси!

Плоский живіт, як символ краси!

Не секрет, людина веде здоровий та спортивний спосіб життя, раціонально використовує особистий час, тому стрункістю постаті не страждає. Не важливо який вік, після 40 або 50, головне бажання. Зростаючий живіт надає безформність будови фігури і не тільки, сковує рухи,

сприяє задиханні, надмірному потовиділенні тощо. Проблема прибрати живіт для деяких здається непосильною, на перший погляд непоборним природним дефектом. А чому б не спробувати, до того ж позбавити себе від слабкості в організмі, головних болів, ну і головне – позбавитися від порушення функцій шлунково-кишкового теракту.

Всього то навсього кілька простих і не навантажуючих серце вправ. Регулярне виконання яких протягом місяця вже дасть перший і необхідний результат в схуднені, при бажанні скинути живіт.

Повірите, що це ефективно! Від нині і назавжди приберемо живіт, виконуючи наступні вправи:

 1. Сидячи на підлозі, ноги ставимо ширше плечей, по черзі пальцями рук дістаємо пальці ніг. Повторюємо для початку 5-7 разів. Головне, як і в наступних вправах, правильне дихання. При вирівнюванні вдих, при нахилах видих.
 2. Ляжемо на підлогу, ноги зігнемо в колінах при цьому робимо видих, опустимо ноги вдих. Також для початку зробимо до семи разів з наступним, з часом, збільшенням до п’ятнадцяти.
 3. Наступне на подобі другого, тільки зігнуті ноги опускаємо вправо і вліво. При опусканні робимо видихи. Кількість разів потрібно робити по самопочуттю, до легкого стомлення, без надмірного навантаження.
 4. Так звані ножиці. Лежачи на спині піднімаємо ноги на 30-40 сантиметрів від підлоги і робимо перехресні руху. Руки вздовж тулуба, для утримання рівноваги можна трохи розставити. До легкого стомлення і не більше, по мірі можна кількість разів збільшувати, до 15-20 разів. Якщо вже тяжкості виконання немає, то краще зробити повторність виконання, але не до збільшення кількості рухів.
 5. Сядемо на підлогу, руки беруть упор на зад, по черзі напружуємо м’язи ніг на 10-15 секунд. Дихання можна затримувати. Виконуємо 3-5 разів.
 6. Те, що і в попередній раз, тільки стоячи напружуємо м’язи живота, при цьому робимо видих. Розслабившись робимо вдих. Повторення теж.
 7. Наступну вправу робимо також стоячи. Стиснимо руки в замок на потилиці голови. Повороти тулуба в право і вліво, спина рівна. Вдих при поворотах, при рівному тулубу видих. До легкого стомлення, не більше 10-15 разів.
 8. Станемо рівно, руки в сторони, присідаємо під вдих на пальцях ніг. Руки заводимо за спину. Ставаймо під видих при цьому постараємося руками дістати підлогу. Повторити 5-7 разів.
 9. Просте втягування живота. Стоячи зігнемо трохи коліна в полуприсіданні, руки покладемо на ноги і під видих втягнемо живіт. Затримаємо положення до 5 секунд. Встанемо, вдихнемо повітря, повторюємо до 3-4 разів.
 10. Станемо на коліна і руками вперед постараємося лягти на підлогу – видих. Повернемося в зворотнє положення – вдих. Повторюємо до 4-х разів.

На останок можна просто лягти і розслабитися кілька хвилин.

Ці вправи потрібно робити в зручний для себе час і натощак, супроводжуючи правильною дієтою, після вживання їжі через 4-5 години. Дотримуватися швидкого темпу не потрібно, це велика помилка. Не ставте для себе обов’язкову мету, швидше зробити, тільки якби позбутися. Все в задоволення, а воно приходить після першого результату, головне терпіння. Ну і важливий порада, для скидання живота, між кожним виконанням вправи відпочинок до однієї хвилини. Удачі!

Мітки:

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Коментарі

 1. Від Nira

 2. Від Таня

 3. Від Fira98

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.