Яблучний оцет проти целюліту

Антицелюлітні обгортання

У боротьбі з целюлітом жінки використовують весь арсенал: креми, лосьйони, скраби, обгортання, контрастний душ і масаж. Одним із способів усунути целюліт є оцтове обгортання. Для процедури необхідний яблучний оцет, трохи часу і харчова плівка. Як з їх допомогою перемогти апельсинову кірку?

Обгортання із яблучним оцтом

Щоб усунути целюліт, не можна використовувати яблучний оцет в чистому вигляді. Інакше можна отримати опік. Оцет змішують з іншими продуктами.

1. Медом і водою. Для цього потрібні рідкий мед і тепла кип’ячена вода. Для приготування суміші мед, воду та оцтову кислоту беруть у співвідношенні 1:1:1.

2. Кип’яченою водою, теплою у співвідношенні 1:1.

3. Олією, але не ефірною. Ефірні олії в кислоту додавати не можна, так як можна отримати негативний ефект або, в кращому випадку, просто нейтралізувати корисні властивості ефірного масла. Яблучне обгортання можна робити з однією частиною яблучного оцту, та з двома частинами: оливкової, персикової, мигдалевої або іншої олії.

Приготовану суміш наносять на місця тіла, де виявлено целюліт: стегна, сідниці, живіт і боки.

Робимо правильно обгортання

Щоб від обгортання отримати максимальний ефект у боротьбі з целюлітом, необхідно підготувати до процедури тіло. Для цього потрібно:

  • прийняти душ або ванну;
  • обробити стегна, сідниці, боки і живіт натуральним скрабом (медовим, кавовим, з морською сіллю).

Потім підготовлену суміш масажними рухами втирають в “апельсинову кірку”, обгортають харчовою плівкою, а поверх – теплою тканиною. Протягом 30 хвилин можна розслабитися, але целюліт не любить активного способу життя. Тому бажано зайнятися домашніми справами, які дають навантаження: затіяти прибирання, помити підлогу, вікна.

Коли пройде 30 хвилин, харчову плівку знімають, приймають теплий душ. Так як оцет дратує шкіру, її після оцтового обгортання бажано змастити гіпоалергенним кремом.

Результат обгортань

Якщо регулярно використовувати обгортання за допомогою яблучного оцту проти целюліту, то досягти бажаного ефекту можна вже через 15-20 процедур. Щоб позбутися целюліту до пляжного сезону, необхідно подбати заздалегідь: починати робити обгортання за 1,5-2 місяці.

Ефект від обгортань буде більш яскраво вираженим, якщо займатися фітнесом, аеробікою, або щодня виконувати спеціальний комплекс вправ, спрямований на усунення целюліту.

Целюліт – це проблема, яку можна вирішити. Ідеально гладка шкіра, ніжна і пружна – це реальність. Достатньо приділити собі трохи часу, використовувати білково-вітамінну дієту і тіло перетвориться на струнке, стане привабливим і бажаним.

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.