Яєчне-фруктова дієта для схуднення

Корисна дієта на яйцях і фруктах.

Проблема зайвої ваги в сучасному світі знайома чималій кількості людей обох статей і різного віку. У пошуках ефективних способів схуднення борці з надлишковими кілограмами пробують десятки дієт, психологічних тренінгів, видів спорту та лікарських засобів. Комусь вдається знайти свій спосіб схуднення і надовго скинути зайві кілограми, хтось постійно «зривається», а хтось після вдалої дієти дуже скоро назад набирає надмірну вагу. У більшості випадків всіх цих людей об’єднує одне: чимала шкода, яку вони завдають своєму організму всіма дієтними знущаннями.

Я хочу запропонувати вам дієту, яка є дуже ефективна і в той же час, найменш шкідлива для організму, оскільки включає в себе велику кількість необхідних організму речовин і забезпечує поступове, а не різке зниження ваги: дієту на яйцях і фруктах. Такий тандем є, з одного боку дуже поживним і ситним, а з іншого – малокалорійним і дієтичним.

Про користь яєць для схуднення чули, мабуть, усі. Навіть одне яйце створює тривале відчуття ситості і забезпечує організм енергією на кілька годин (завдяки великому вмісту білка), а калорій в ньому не більше 70-75. Низькокалорійна їжа з великою часткою білка є основою всіх ефективних і невиснажливих для організма і психіки дієт.

Крім того, що міститься в курячих яйцях біотин здатний значно прискорювати процес спалювання жирів, що скупчилися в відкладах. Завдяки цьому даний продукт сприяє не просто схудненню, але і схудненню в найбільш проблемних місцях: стегнах і сідницях. Також ви отримаєте плоский пружний живіт.

Фрукти ж апріорі є дієтичними продуктами. Вони наповнені величезною кількістю вітамінів, мінеральних речовин і мікроелементів, низько калорійні, смачні, знімають втому й млявість, а завдяки клітковині послаблюють відчуття голоду. Одних тільки яєць мало для того, щоб під час дієти ваш організм нормально виконував всі свої життєві функції – фрукти ідеально доповнять відсутній пробіл.

Рецепт двотижневої дієти на яйцях і фруктах простий. Кожен день на сніданок з’їдайте два варених яйця (можна їсти їх з сіллю, але в жодному разі – не з майонезом або кетчупом). За весь інший час дня вам дозволяється з’їсти два кілограми будь-яких свіжих фруктів. У випадку, якщо все одно будете відчувати голод – можна з’їсти ще одне відварене яйце не пізніше, ніж за п’ять годин до сну. За два тижні ви скинете до семи зайвих кілограмів. Через два місяці дієту можна повторити, аде не частіше.

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.