Яєчно-апельсинова дієта, на шість днів

Яєчно-апельсинова дієта, на шість днів

Часто для того щоб привести свою вагу в порядок, необхідно правильно харчуватися. Багато намагаються вибрати ефективну дієту, яка допоможе в короткі терміни скинути зайву вагу. Однією з таких і є дієта, основними продуктами якої є яйця і апельсини. Дану дієту не можна використовувати людям, у яких алергія на ці продукти. Дана дієта має два рішення. У першому випадку потрібно сидіти на ній шість днів. У другому випадку дієта триває чотири тижні.

Розглянемо більш короткий курс дієти

Дієта триватиме шість днів. Протягом шести днів необхідно вживати шість яєць і шість апельсинів. Продукти необхідно чергувати. Апельсини можна замінити грейпфрутами. Яйця краще готувати некруто. Також протягом дня дозволяється приймати в їжут кабачки і баклажани. Ці овочі потрібно запікати. Можна вживати свіжі огірки і пити зелений чай без цукру. Увечері необхідно випити склянку не жирного кефіру. Через шість днів правильного харчування, можливо скинути п’ять-шість кілограм.

Тривалий курс дієти триває чотири тижні. Також як і в першому варіанті, в добу необхідно з’їдати шість яєць і шість апельсинів. Коли закінчиться перший тиждень дієти в раціон можна включати каші. Кашу необхідно варити на воді без солі. Протягом третього тижня дозволяється вживати свіжі фрукти і овочі. Правильне харчування протягом чотирьох тижнів допоможе позбавиться від семи зайвих кілограмів.

Сидячи на яєчно-апельсиновій дієті краще не робити фізичні вправи. Такк як із-за них може швидко з’явиться відчуття голоду.

Дана стаття носить рекомендаційний характер. Перед застосуванням будь-якої дієти, обов’язково консультуйтеся у професійного дієтолога. Не кожному підійде така дієта, як ця.

Мітки:

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.