Різні міфи про дієти

Міфи про дієти, чому повертається вага?

Одним з найважливіших елементів здорового способу життя людини є його режим харчування. Особливо важливу роль він має, зрозуміло, для тих, хто прагне схуднути. Існує безліч самих різних міфів про те, як харчуватися, щоб скинути вагу. Найпоширенішою з усіх помилок є думка про те, що для схуднення потрібно ввести в свій раціон жорсткі обмеження. Подібного роду міркування змушують багатьох людей, що страждають зайвою вагою, відмовлятися від настільки важких випробувань. В результаті, вони не роблять нічого. Тому деякі міфи просто необхідно розвіяти.

Міф про калорії

Рахується, що для схуднення необхідно довгий час відмовлятися у всіх калорійних стравах, абсолютно не вживати солодкого і борошняного. Насправді головне – це обмежити порції і урізноманітнити раціон. А якщо дуже хочеться солоденького, то можна з’їсти з ранку батончик мюслі – це явно не виллється ні в які тяжкі наслідки.

Кількість прийомів їжі

Існує міф, відповідно до якого приймати їжу треба не частіше трьох-чотирьох разів. Це омана. Кількість прийомів їжі не можна обмежувати. Чим частіше людина їсть, тим менше запасів жиру робить його організм. Звичайно, порції при цьому повинні бути маленькими, а кожен шматочок їжі слід пережовувати тридцять три рази, як радили лікарі в радянський час.

Чому повертається вага?

Існує думка, що зайві кілограми завжди повертаються. Чому повертається вага? Це може статися, але тільки в тому випадку, якщо схуднення було організовано неправильно. Наприклад, якщо людина спочатку виснажувала себе протягом кількох місяців дуже строгою дієтою, а потім повернулася до колишнього режиму харчування. Такі стрибки однозначно не можуть закінчитися для організму нічим хорошим.

Відмова від білків

Помилковою також є думка, що ворогом гарної фігури є білкова їжа. Відмова від білків небезпечна. Без рослинних і тваринних білкових продуктів організм сильно страждає. Головне, щоб була дотримана міра. Для схуднення, наприклад, корисно їсти різні горіхи, але не більше однієї жмені на добу.

Обмеження в питті

Рахується, що під час дієти слід обмежувати себе в питті. Це теж міф, оскільки вода ніяк не сприяє накопиченню маси. А ось солоні продукти слід обмежувати зовсім не тому, що від них хочеться пити, а тому, що вони викликають затримку води в організмі, у зв’язку з цим нирки стають працювати важче, обмінні процеси порушуються.

Дієта для схуднення тривала

Деякі вважають, що дієта для схуднення повинна бути тривала. Це невірно, тому що організм повинен отримувати всі необхідні мікроелементи. Можна чергувати різні види дієт, а між ними робити невелику перерву, тоді буде користь і відчутний результат.

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.