Крабова дієта – правила, плюси і мінуси

Крабова дієта - правила, плюси і мінуси

Любите крабові палички і страви з них? Вам пощастило, адже тоді зможете вживати свій улюблений продукт харчування і при цьому із задоволенням худнути. В Україні крабові палички завоювали справжню любов всіх верств населення. Даний продукт з’явився у продажу в дев’яностих роках. А уже в двадцятому столітті щільно оселився на святкових столах. Найчастіше їх використовують для додавання в різні салати. Але крім салатів вони додаються в супи, також їх можна фарширувати, робити з них обжарку. Крабовими паличками начиняють рулети з лаваша і роблять ще багато всього іншого.

Крабові палички низькокалорійні. Також крабові палички можна вживати як дієтичну страву. Тому їсти страви з них досить безпечно з точки зору набору кілокалорій. Але якщо мрієте схуднути, то можна використовувати спеціальну крабову дієту. Як і безліч інших дієт, вона володіє своїми достоїнствами і недоліками.

Правила крабової дієти

Якщо ви будете сидіти на крабовій дієті, то зможете побачити перші результати вже через три або чотири дні. Правила дієти дуже прості: вживаєте всього два продукти – крабові палички (200 грам) та один літр кефіру. Розділіть отриманий обсяг на п’ять порцій і їжте кожні дві години. При цьому можете пити стільки води, скільки вам захочеться. Крім води можна вживати мінеральну воду (тільки без газу) і зелений чай без додавання цукру.

Крабова дієта обмежує вживання продуктів, в яких є жир.

Плюси дієти

Ні для кого давно не секрет, що в крабових паличках немає крабів. Якісні палички виготовляють з фаршу морської риби (його називають сурімі). На сьогоднішній день крабові палички робляться з фаршу минтая, але бувають й інші види риб (наприклад, хек). Фарш термічно обробляється, потім заморожується, завдяки чому його можна довше зберігати.

Якщо крабові палички натуральні, то вони зберігають всі властивості морської риби. Також в натуральних крабових паличках є вітамін Е, А, група В, різні жирні кислоти, білки, вуглеводи. Завдяки їм ви можете бути ситими, навіть якщо з’їли малу кількість їжі.

Мінуси дієти

Так як сурімі сам по собі не має яскраво вираженого смаку, то у нього завжди додають цілий ряд інгредієнтів. Тому склад крабових паличок майже завжди збагачується різними хімічними і харчовими добавками, серед яких ароматизатори, барвники, консерванти, рослинні білки, крохмаль, стабілізатори тощо. До речі, необхідно дуже обережно вживати продукти, до складу яких входить рослинний білок, тому що дані продукти можуть бути небезпечними для здоров’я.

Втім, до будь-яких продуктів з великою кількістю хімічних добавок слід ставитися із великою обережністю. Тому, коли сідаєте на таку дієту, перед покупкою крабових паличок читайте їх склад: краще, щоб у ньому було менше «хімії». Не варто купувати дешеві крабові палички. Визначити якісний продукт від неякісного можна за допомогою зовнішнього вигляду. Якщо зігнути крабові палички і вони відразу почнуть кришитися або ламатися, то не варто їх вживати в їжу. Кожна паличка повинна бути загорнута в спеціальну багатошарову плівочку. Якщо не загорнуті – сміливо викидайте пачку в смітник! Що стосується кольору, то палички повинні бути пофарбовані лише з однією – зовнішньої сторони. Колір переходить від світло-рожевого до червонуватого відтінку.

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *