Як витримати дієту і побороти спокусу?

Як витримати дієту і побороти спокусу?

Дотримуватися приписам правильного раціону кожен день нелегко, все частіше виникає спокуса порушити строгу дієту. В допомогу спокусі стануть кілька перевірених психологічних прийомів і порад, які допоможуть не зірватися у важкий момент і витримати дієту.
Ось приміром декілька із них.

  1. Випишіть в блокнот причини, за якими вам потрібно схуднути. Не шкодуйте папери, чим більше пунктів вийде, тим сильніше буде бажання схуднути, витримати дієту.
  2. Знайдіть фото, коли Ви чудово виглядаєте, самі собі подобаєтеся. Поставте їх на видне місце. Якщо ж проблеми з вагою були у вас завжди, знайдіть зразок для наслідування серед знаменитостей чи знайомих. А далі прагніть до ідеалу!
  3. Уявіть, що ви вже схудли. Докладно відтворіть в уяві тіло вашої мрії. Кожен вечір перед сном і вранці після пробудження, відтворюйте цей образ у пам’яті. Думкит як відомо матеріалізуються, так і бажання досягти ідеал, буде сильніше.
  4. Замість того, щоб відмовляти собі в шкідливих продуктах, постарайтеся визначити якомога більше корисних продуктів, які вам дійсно подобаються. “Корисне – зовсім не означає несмачне”.
  5. Купіть в магазині стрічку і відріжте шматок такої довжини, якого обсягу має бути ваша талія або стегна. Покладіть стрічку на видне місце для постійного нагадування.
  6. Відмінно, якщо у вас є хобі, яке допоможе зайняти голову і руки в той момент, коли захочеться зірватися з дієти. Візьміть в руки в’язання або вишивку і послухайте приємну музику тощо.
  7. Хваліть себе за кожен невеликий успіх, робіть подарунки за кожен скинутий кілограм. Такий нелегкий труд треба заохочувати!
  8. Уявіть, що в місті зламалися всі ліфти та громадський транспорт. По можливості ходіть пішки і піднімайтеся пішком по сходах: це непогане навантаження, допомагає тримати м’язи в тонусі.

І саме головне – вірте у надійний успіх і все вийде, схуднення настане неодмінно!

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.