Захворювання шкіри обличчя, які продукти цьому сприяють?

Захворювання шкіри обличчя, які продукти цьому сприяють?

Ви помічали, що шкіра не завжди виглядає ідеально? Косметика, догляд, візити до фахівця і інші хитрощі не приносять стовідсоткового результату. Найголовніше – режим харчування. Саме те, що ви їсте, надає найбільш сильний вплив на стан всього організму і зокрема, шкіри. Запам’ятайте цей список продуктів, які слід вживати помірно або взагалі звести до нуля їх присутність у вашому раціоні.

Шоколад

На думку дієтологів Джейсона і Міри Калтон, шоколад може посилити акне. Посилаючись на дослідження, проведені в Голландії, вони кажуть, що шоколад збільшує вироблення інтерлейкіну, запалення імунної системи. Це збільшує запалення шкіри і збільшує появу прищів. Шоколад також може збільшити виробництво інтерлейкіну-10, який також знижує імунний захист організму і створює умови, які дозволяють бактеріям посилити акне.

Хліб і цукор з високим вмістом вуглеводів

Калтони спостерігали наслідки високо-вуглеводної дієти, коли подорожували в Нову Гвінею. Високий рівень інсуліну у вуглеводах змушує шкіру виробляти шкірне сало, яке приваблює бактерії, сприяють утворенню акне, а також викликає запалення шкіри.

Цільні зерна

Навіть складні вуглеводи можуть бути руйнівними для вашої шкіри. Будь-який вид клейковини може створити запалення, яке може призвести до акне і інших проблем зі шкірою.

Молочні продукти

Калтони стверджують, що в молоці міститься IGF-1, який підвищує інсулін, що призводить до збільшення шкірного сала, забиває пори. Навіть один стакан молока в день може привести до цього. І навіть знежирене молоко! Спробуйте усунути молочні продукти з раціону на два тижні і побачите, як скоротиться акне.

Соєве молоко

Соя може викликати імунну реакцію і запалення, які створюють проблеми з шкірою. Таке часто зустрічається у вегетаріанців, які надмірно покладаються на сою. До речі, з часом в організмі виробляється непереносимість сої.

Знежирений йогурт

Так, здається, що він зовсім безпечний. Але багато знежирених йогуртів містять величезну кількість цукру. Це, до речі, може викликати ранні зморшки і провисання шкіри.

Порожні продукти

Не дивно, що продукти, яким не вистачає поживної цінності, не корисні для вашої шкіри. Ці продукти не тільки підвищують рівень цукру в крові, але і не містять антиоксиданти, які борються з вільними радикалами, необхідними для молодої і сяючої шкіри. Виключіть з раціону сіль, побачите, як шкіра почне відновлюватися сама.

Алкоголь

Так, ще один з наших улюблених пороків зневоднює шкіру і змушує нас виглядати старше і втомлено. Зволожуйте шкіру як мінімум двома літрами води в день і знижуйте кількість алкоголю в крові до мінімуму.

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.