Молоко і його користь після тренування

Молоко і його користь після тренування

Для росту м’язів першорядне значення має поповнення організму поживними речовинами безпосередньо після тренування, і молоко в цьому плані – найкращий варіант. Молоко містить велику кількість білка, рятує організм від зневоднення і допомагає спалювати жир. Дослідження показали, що молоко як напій після тренування корисно пити по ряду причин.

У молоці багато повноцінних білків – одна чашка незбираного молока (250 мл) містить 8 грамів білків. Білки відіграють важливу роль у відновленні та будівництві м’язів, і вам необхідно забезпечити організм білками як можна швидше після фізичного навантаження. Молоко ідеально підходить для цього з тієї очевидної причини, що це рідина, що містить як швидко, так і повільно засвоювані білки, які разом призводять до більшого зростання м’язової маси.

Молоко є найкращим засобом проти зневоднення. Молоко, як і інші напої, що містять воду, але молоко має ту перевагу, що воно багате натрієм і калієм, які сприяють збереженню вологи в організмі. Зневоднення відбувається, коли ви потієте під час тренування. Якщо вчасно не відновити водний баланс і не допомогти відновленню м’язів, на нарощування м’язової маси можна не розраховувати. Крім того, зневоднення викликає головні болі і відчуття втоми.

Молоко сприяє спалюванню жиру. Дослідження показали, що молоко допомагає зростанню м’язової маси і спалює жир. Що стосується спалювання жиру, молоко пригнічує голод, так як містить жир і повільно засвоювані білки. Як ви вже здогадалися, це створює відчуття ситості на тривалий час і допомагає споживати менше їжі.

Не можна упускати з уваги й інші переваги молока

1. Не зайве нагадати, що незбиране молоко здоровий, самий ефективний продукт для підтримки здоров’я кісток через високий вміст кальцію.

2. Ще одна перевага молока у тому, що це порівняно дешевий продукт. Кількість, що містяться в ньому високоякісних білків, порівняно з ціною молока, робить його гарним вибором з фінансової точки зору.

3. Важливим для спортсменів є і те, що незбиране молоко вже готове до вживання. Його можна налити в чашку або пити прямо з пакета, замість того, щоб готувати якийсь інший білковий напій. Для лінивих спортсменів – це ідеальний варіант.

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.