Чи допомагає активоване вугілля схуднути?

Активоване вугілля, чи допомагає для схуднення.

Серед способів, використовуваних для схуднення, крім досить нешкідливих і традиційних, нерідко використовуються дієти з незвичайним підбором продуктів, екзотичними і мало перевіреними засобами, лікарськими засобами, серед яких одним з найбільш популярних є активоване вугілля.

А ось чи правда, що активоване вугілля допомагає схуднути, необхідно розібратися і зрозуміти, тим більше, що цей лікарський засіб, багато хто вважає абсолютно нешкідливим для прийому. Варто, звичайно пам’ятати, що основне його призначення – це очищення організму від шлаків і токсинів. Однак багато користуються саме цією властивістю, стверджуючи, що активоване вугілля реально допомагає схуднути.

Як діє активоване вугілля?

Віддаючи перевагу вугіллю як ефективному засобу для схуднення, виділяють такі його властивості:

  • ефективне звільнення організму від шкідливих речовин, ліквідація калових завалів, виведення шлаків і токсинів;
  • сприяє зниженню метеоризму, зменшення кількості газів;
  • ліквідує запори.

Укупі все це дозволяє нормалізувати роботу кишечника і знизити вагу. Саме тому питання, чи можна схуднути, приймаючи активоване вугілля, для таких людей має однозначно позитивну відповідь. При цьому прийом препарату вони здійснюють з урахуванням власної ваги, виходячи з розрахунку: 1 пігулка на 10 кг ваги.

Схуднення за допомогою активованого вугілля

Проте, недостатньо просто пити пігулки, не змінюючи нічого в порядку прийому їжі. Той, хто використав цей лікарський засіб для зниження ваги, на питання, чи допомагає активоване вугілля схуднути, відповідають «так», але тільки в тому випадку, якщо бажаюча людина скинути зайві кілограми стежить за своїм раціоном харчування. Зменшуючи розмір порції і виключаючи зі складу продукти, багаті жирами і вуглеводами, можливо домогтися бажаного результату.

Є й інша властивість вугілля: якщо його приймати за 30-40 хвилин до їжі, запиваючи великою кількістю води, кількість прийнятої їжі можна буде обмежити, так як мозком буде сприйматися інформація про насичення організму.

Незважаючи на позитивні відгуки з приводу схуднення з активованим вугіллям, не варто вважати його панацеєю, так як бездумне його використання може завдати серйозної шкоди організму. Нерідко це відбувається тому, що разом з обмеженнями кількості їжі, багато позбавляють себе необхідних вітамінів, що безумовно, позначається на загальному стані здоров’я. І хоча для багатьох не стоїть питання, чи можна схуднути на активованому вугіллі, так як вони керуються отриманими результатами. Але ставитися до такого способу схуднення варто дуже обережно!

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *