Чи допомагає активоване вугілля схуднути?

Активоване вугілля, чи допомагає для схуднення.

Серед способів, використовуваних для схуднення, крім досить нешкідливих і традиційних, нерідко використовуються дієти з незвичайним підбором продуктів, екзотичними і мало перевіреними засобами, лікарськими засобами, серед яких одним з найбільш популярних є активоване вугілля.

А ось чи правда, що активоване вугілля допомагає схуднути, необхідно розібратися і зрозуміти, тим більше, що цей лікарський засіб, багато хто вважає абсолютно нешкідливим для прийому. Варто, звичайно пам’ятати, що основне його призначення – це очищення організму від шлаків і токсинів. Однак багато користуються саме цією властивістю, стверджуючи, що активоване вугілля реально допомагає схуднути.

Як діє активоване вугілля?

Віддаючи перевагу вугіллю як ефективному засобу для схуднення, виділяють такі його властивості:

  • ефективне звільнення організму від шкідливих речовин, ліквідація калових завалів, виведення шлаків і токсинів;
  • сприяє зниженню метеоризму, зменшення кількості газів;
  • ліквідує запори.

Укупі все це дозволяє нормалізувати роботу кишечника і знизити вагу. Саме тому питання, чи можна схуднути, приймаючи активоване вугілля, для таких людей має однозначно позитивну відповідь. При цьому прийом препарату вони здійснюють з урахуванням власної ваги, виходячи з розрахунку: 1 пігулка на 10 кг ваги.

Схуднення за допомогою активованого вугілля

Проте, недостатньо просто пити пігулки, не змінюючи нічого в порядку прийому їжі. Той, хто використав цей лікарський засіб для зниження ваги, на питання, чи допомагає активоване вугілля схуднути, відповідають «так», але тільки в тому випадку, якщо бажаюча людина скинути зайві кілограми стежить за своїм раціоном харчування. Зменшуючи розмір порції і виключаючи зі складу продукти, багаті жирами і вуглеводами, можливо домогтися бажаного результату.

Є й інша властивість вугілля: якщо його приймати за 30-40 хвилин до їжі, запиваючи великою кількістю води, кількість прийнятої їжі можна буде обмежити, так як мозком буде сприйматися інформація про насичення організму.

Незважаючи на позитивні відгуки з приводу схуднення з активованим вугіллям, не варто вважати його панацеєю, так як бездумне його використання може завдати серйозної шкоди організму. Нерідко це відбувається тому, що разом з обмеженнями кількості їжі, багато позбавляють себе необхідних вітамінів, що безумовно, позначається на загальному стані здоров’я. І хоча для багатьох не стоїть питання, чи можна схуднути на активованому вугіллі, так як вони керуються отриманими результатами. Але ставитися до такого способу схуднення варто дуже обережно!

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Коментарі

  1. Від Елена

  2. Від Анна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.