Психологічні прийоми для схуднення

Психологічні прийоми для схуднення

Напевно був момент у вашому житті, коли замислювалися про те, що настав час почати менше їсти. Найголовнішою причиною зайвої ваги є неправильне харчування і великі порції, які здатні розтягувати шлунок до гігантського обсягу. Якщо почати контролювати споживану їжу і «запрограмувати» свій мозок на схуднення, можна домогтися дійсно відмінного результату і без вимотуючих фізичних навантажень, та виснажливих дієт.

Джанет Томпсон, автор популярної книги «Більше думати, менше їсти», в якій детально описані методи схуднення різними психологічними прийомами, вважає, що в першу чергу ми повинні навчитися контролювати свій мозок, адже саме він є керівником, що управляє нашим тілом. Зайва вага є у першу чергу наслідком заплутаних і несистематизованих сигналів, що надходять від мозку.

Будь-яка думка, яка вам колись була сказана, могла «засісти» в голові і з простих слів перетворитися на справжні переконання, створюючи масу проблем при схудненні. Таким чином, на думку автора, може сформуватися неправильний зв’язок з їжею на емоційному рівні, що призводить до зайвих кілограмів.

Змінити ситуацію допоможуть психологічні вправи для схуднення.

1. Уявіть, як ви будете виглядати через місяць після втрати зайвої ваги. Уявіть себе стрункою і абсолютно здоровою. Потім збільшуйте проміжок часу від трьох місяців до півроку. Постарайтеся утримати образи в голові близько хвилини. Повторюйте вправу перед сном і також вранці. Таким чином сформуєте сильні позитивні емоції, які допоможуть досягти необхідного результату.

2. Позначте на аркуші паперу, яка ваша ціль і для чого це все робиться. Мотивація може бути якою завгодно. Наприклад, одягнути старі джинси, сісти на шпагат, бути здоровою тощо. Нижче необхідно написати, на що ви готові заради досягнення результату. Конкретизуйте кожен зі своїх маленьких «подвигів» і перечитуйте один-два рази за день.

3. Проаналізуйте те, що з вами відбувалося в минулому і постарайтеся зрозуміти, які думки або стереотипи завадили досягти поставленої мети. Складіть ще один список. У ньому повинні бути вказані ваші шкідливі звички, що заважають схуднути. Наприклад, надмірне вживання алкоголю, прихильність до солодкого тощо. Далі змалюйте навпроти кожного твердження альтернативну модель поведінки. Дотримуйтеся її.

4. Заведіть особистий щоденник і вносьте в нього всі записи того, що їсте. Результативність цього методу доведена різними дослідженнями.

5. Проведіть якийсь час в компанії тих, хто вже зміг досягти визначених результатів або має однаковий з вами план дій. Таким чином змусите підсвідомість постійно перетравлювати не тільки особистий досвід, але і досвід суспільства.

6. Не вживайте їжу в якості нагороди за щось, не лікуйтеся нею, коли погано. Їжте тоді, коли вашому організму потрібно підкріпитися для подальшого життя і слідкуйте за якістю того, що вживаєте в їжу.

7. Не варто відмовляти собі в тому, чого дуже хочеться. Пам’ятайте про правило «забороненого плоду».

Постарайтеся поступово почати дотримуватися всіх правил і результат не змусить себе довго очікувати.

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.