Де жирові відкладення, там і серцевий біль

Жирові відкладення і серцева біль.

Психологи довели, що повнота людини – це не тільки проблеми з їжею, але і результат наших психологічних комплексів. Виявляється, ми поправляємось з певних причин, в тому числі із-за психологічних розладів, а не просто тому, що багато їмо. Отже налаштовуємося правильно!

Жирові відкладення в області живота

Головна проблема багатьох жінок, схильних до повноти – це живіт. Від чого ж ця частина тіла так погано піддається схудненню? Живіт – це центр всього організму, центр нашої сили і зв’язки зі світом. Тому його важливість складно недооцінити. Живіт – наше спілкування. І поки ми закриті, не впевнені в собі, затиснуті, він буде продовжувати рости. Люди з жировими відкладеннями на животі не відчувають себе впевненими в суспільстві, вони недостатньо реалізують себе, бояться насмішок та агресій з боку інших людей. Їм часто соромно і страшно, що про них подумають інші люди. Жінки такого типу затиснуті і стурбовані, тому що завжди не задоволені собою. Ось чому організм людей такого типу захищає центр тяжкості – живіт, закриваючись прошарком жиру. Щоб позбутися живота, потрібно перестати думати про себе, як про нецікаву людину. Відкрити себе іншим!

Нижня частина живота – це наші стосунки з протилежною статтю. Саме тут зосереджена вся енергія, і зайвий жирок в цій зоні говорить про те, що людина боїться близькості, не готова до легких, гармонійних взаємин з партнером.

Позбавлення від жирових відкладень в області живота

Женці з таким захисним поясом, просто необхідно полюбити свою сутність такою, яка вона є. Необхідно підвищити самооцінку і перестати ставити своє життя в залежність від осуду чи схвалення оточуючих. Потрібно розслабитися, зробити так, щоб енергія життя текла по тілу вільно. Це не заклик до розгульного життя! Мова йде про жіночу сутність, про позбавлення від страхів у спілкуванні з протилежною статтю. Прийшовши до усвідомлення, що ви – найчарівніша і найпривабливіша, надлишки з живота пройдуть самі собою. Хоча вправи для талії та боків теж не завадять, і лише прискорять процес відновлення красивої фігури.

Жирові відкладення на спині і плечах

Є жінки, у яких яскраво виражена проблема зайвої ваги в області спини і плечей. У них виражене друге підборіддя, повні руки, а в зоні плечей – масивний валик. Такі жінки беруть занадто багато відповідальності за інших. Вони дуже чуйні, довірливі і діяльні. Завжди хочуть допомогти своїм ближнім вирішити їх проблеми. І навіть власні труднощі відходять для таких людей на другий план. У ситуації, коли непосильний тягар чужих проблем обтяжує і заважає жити, господиня зайвої ваги не відмовляється тягнути на своїх плечах весь тягар відповідальності. Все це призводить до втоми і постійного почуття незадоволеності. Така самопожертва не призводить ні до чого хорошого. Ось вона, ключова проблема зайвої ваги в області плечей.

Ще одна причина, яка викликає зайву вагу в районі спини і плечей – минуле. Все, що людина несе з собою і не бажає розлучатися: емоції, депресія, переживання, які давно потрібно відпустити. Але у людини це зробити не виходить, вона знову і знову повертається до спогадів і в підсумку набирає зайву вагу.

Позбавлення від жирових відкладень на спині і плечах

Якщо ви помітили, що саме на плечах і спині з’явились жирові відкладення, то варто задуматися, а чи не багато ви звалили на себе відповідальності і непотрібних зобов’язань? Чи не занадто ви дбаєте про інтереси інших, коли про себе практично не думаєте? Може бути, ваші жертви нікому не потрібні, а ви самі себе накрутили? А для близьких людей ваші «турботливі» вчинки нічим не відрізняються від звичної поведінки?

Спробуйте звільнити себе від вантажу зайвої роботи, спробуйте зрозуміти, що людина, яка потребує допомоги, це перш за все, ви сама. Займайтеся тим, що приносить задоволення і радість. Не варто переживати знову і знову ситуації, які вас засмутили. Адже життя вже змінилося, і зараз набагато краще!

Жирові відкладення на стегнах

Апетитні стегна у жінки – це покажчик на відкладенні дитячих страхів й образи. А жирові валики в цій області і целюліт, говорять про нещасливе дитинство, проблеми якого переживаються жінкою досі. Можливо, тривоги пов’язані з якимось батьківсько-дитячим конфліктом, нерозумінням з боку близьких людей, з недолюбленністю. Всі ці почуття ми приносимо в наші будні на підсвідомому рівні, навіть самі не розуміючи цього.

Позбавлення від жирових відкладень на стегнах

Необхідно терміново позбавлятися від переживань, які залишились з дитинства. З ними можна боротися самостійно. Один із способів – це просто виговоритися, поділитися з самою собою найпотаємнішими і болісними хвилюваннями, озвучити їх вголос. Добре, якщо ви це зробите в багаття або при свічках і переконайте себе в тому, що дитячі комплекси – це не вирок. Вселите собі, що всі обговоренні образи ви спалюєте на вогнищі і з цього моменту станете щасливою. Відпустіть негатив і зрозумійте, що життя – безцінний дар, який потрібно використовувати собі на благо, нічого не боячись. Після цієї бесіди рекомендується прийняти душ або покупатися. Якщо ж ви відчуваєте, що накопичилися образи і претензії до власних батьків – спробуйте зняти цей внутрішній конфлікт. Старших неможливо перевиховати. Можна тільки прийняти їх такими, які вони є. Їх варто пожаліти і звільнитися від напруженості у відносинах, а заодно і від накопичених кілограмів.

Психологічні проблеми необхідно виявляти, визнавати і виганяти. Однак до питання боротьби із зайвою вагою слід підходити все ж комплексно: одночасно з рішенням душевних питань варто переглянути свій раціон і зайнятися фізичними вправами. До речі, ученими вже доведено, що будь-які заняття спортом піднімають настрій і збільшують рівень розумових здібностей у жінок. Так що боріться з комплексами всередині себе, а із зайвими кілограмами – зовні.

Не завадить дізнатися і про розвантажувальні дні для схуднення.

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Коментарі

  1. Від Лена43

  2. Від GD

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.