Чи існує можливість зменшити литки ніг?

Як зменшити литки ніг?

Немає жодної дівчини, яка б не хотіла мати красиві, стрункі та привабливі ніжки. Найчастіше проблеми виникають в області стегон, в рідкісних випадках й литки можуть служити предметом закомплексованості. Вирішити цю проблему дієтам не під силу, в цьому випадку потрібен спеціальний комплекс фізичних вправ.

В яких випадках литки ніг можуть бути занадто великими?

Литки бувають дуже великими в трьох випадках:

  • при сильних набряках на ногах;
  • при перекачуванні м’язів;
  • при надлишковій вазі.

Боремося з набряклістю ніг

Набряки на ногах дуже поширена проблема серед жінок. Визначається набряклість дуже просто. Надіньте вранці шкарпетки з гумкою, а до вечора знімаючи шкарпетки, перевірте, чи залишається на ногах «надавлений» слід від цієї самої гумки. Якщо такий спосіб не влаштовує, то існує більш швидкий варіант перевірки. Натисніть пальчиком на ногу в області сухої кістки. При нормальному водному балансі тіло прийме вихідне положення моментально, а якщо є набряк, то з’явиться невелика ямка, яка буде пропадати протягом декількох секунд.

Якщо вам ввечері складно взути взуття, в якому перебували днем (взуття здається меншого розміру), то це теж є ознакою сильної набряклості ніг.

Впоратися з набряком допоможе міні-дієта, суть якої – виключення з раціону солі, смаженого, жирного. Для профілактики рекомендується приймати сечогінні засоби (наприклад, спеціальні чаї). Вночі на ноги можна класти невелику подушечку, це допоможе полегшити самопочуття.

Після важкого робочого дня, та й просто при будь-якій зручній можливості, сідайте на диван, а ноги закидайте на стінку (або на будь-яке інше піднесення, прасувальну дошку, на спинку крісла). Якщо після всіх цих спроб набряклість так і не пройшла, то це сигнал до того, що потрібно звернутися до лікаря, можливо, набряклість є симптомою якого-небудь захворювання або запального процесу в організмі.

Після того як набряклість буде успішно переможена, можна приступити до створення акуратного рельєфу литок ніг. Біг і аеробіка чудово впораються з цим завданням.

Зайва вага як шкідливий чинник

Якщо м’язи литок збільшені за рахунок зайвої ваги (ожиріння), то для початку потрібно сісти на дієту і додати кілька вправ призначених виключно для створення рельєфу в цій області. Заняття бігом, плаванням зміцнять м’язи не тільки на ногах, але і по всьому тілу. Якщо бігати не любите, а плавати не вмієте, то вдома можна виконувати наступні прості вправи. Наприклад, ходити якийсь час по квартирі на носочках, а краще трохи пострибати. Намагайтеся ходити по сходах пішки, а не їздити на ліфті.

Що робити, якщо м’язова маса ніг надлишкова?

Якщо з набряком і надмірною вагою все зрозуміло – потрібно худнути і дотримуватися дієти, то, як бути з тими, хто перестарався з цим і отримав перекачані м’язи?

Щоб позбутися такої складної проблеми потрібно обмежити себе в споживанні білків. Фізичні навантаження для литок необхідно скоротити до мінімуму. Робіть розтяжку стоп і м’язів литок, це допоможе м’язам трохи витягнутися і візуально стати меншими.

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.