Елеутерокок – застосування у спорті

Елеутерокок, як приймати, інструкція

Взагалі, елеутерокок — це звичайна кущова рослина, а в спорті, як адаптогений засіб застосовують екстракти та настої. Адаптогени вже довгий час застосовуються, не тільки в екстремальних умовах, але й у фітнесі. Мабуть одним з найпопулярніших з них є елеутерокок. Він має яскраво виражену тонізуючу дію і сприяє поліпшенню загального стану здоров’я.

Застосування елеутерококу

Ефекти елеутерококу:

  • поліпшення обмінних процесів;
  • підвищення адаптаційних властивостей організму;
  • нормалізація рівня цукру в крові;
  • підвищення стресостійкості організму.

Для підтвердження корисних якостей елеутерококу були проведені випробування, які показали, що в осіб, які тривало приймають елеутерокок в екстремальних умовах, спостерігалося зниження захворюваності, поліпшення самопочуття, підвищення ємності легень, більш швидке відновлення фізичних параметрів після роботи, незначне збільшення сили і витривалості м’язів.

У спорті даний адаптоген набув поширення, завдяки стимулювальному ефекту-зниження втоми, сонливості й підвищенню працездатності. Іншими словами, робота виконується з меншим зусиллям. Доведено також, що елеутерокок на тривалий час покращує розумову роботу.

Приймання елеутерококу – інструкція

Спиртова настоянка елеутерококу приймається по 15-30 крапель на ложку води, за 30 хвилин до їжі один-три рази в день. В якості профілактики рекомендується приймати даний препарат 3-5 днів на початку кожного місяця.

Не слід приймати елеутерокок при високій температурі, в період гострих інфекційних захворювань, а також при гіпертонічній хворобі.

Якщо в процесі курсу спостерігається безсоння, дратівливість або почуття тривоги, то це означає, що використовуються занадто високі дозування. Для усунення даних побічних ефектів рекомендується знизити дозування.

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Коментарі

  1. Від Антон Неркасский

  2. Від Ольга

  3. Від Артем Попов

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.